Кров з молоком• 10 марта 2023

Какой уход выбрать для повреждённых краской волос CHI?

CHI никогда не пользовалась. Нужен шампунь, который будет промывать, не жирнить корни и не подсушивать длину. Или посоветуйте в этой же ценовой категории шампунь, спасибо.
Добродійка• 10 марта 2023
У мене був CHI Black Seed цілком сподобався. У мене довге досить товсте волосся,брюнетка.Я після виходу з чорного.Також можу порекомендувати Wella Professionals Oil Reflections(особливо маску цієї серії ) або Wella Fusion.І вже купу років користуюся олійкою CHI Silk Infusion
автор Кров з молоком • 10 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Дякую! Я сама після виходу з темного на 8 рівень, то подекуди волосся стало сухе и ломається, особливо,біля обличчя. Я як раз на цей шампунь CHI дивлюсь.
Добродійка• 10 марта 2023
Зверніть увагу на такі KayPro Special Care Botu-Cure ампули робила 1-2 рази на місяць. Після виходу я обрізала довжину ,щоб оте профарбоване темне полотно відростало.Саме з такими ампулами відростила довжину. Не забувайте про вчасне тонування у майстра.Успіхів!
Добродійка• 10 марта 2023
У 8 рівень з першого разу ? Я до 6 вийшла. В принципі влаштовує
Добродійка• 10 марта 2023
А ще до болі старий метод але дієвий після миття промиваю відварами трав. Липа,ромашка,кропива.Якщо Ви 8 рівень то ромашка,липа.
автор Кров з молоком • 10 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Ні, не з першого, за 3 фарбування перейшла. Я виходила з темного з ейртач, всього освітлювалася 3р. Але до того я фарбувала лише корені в темний, довжину не чіпала.
автор Кров з молоком • 10 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Дякую, йду дивитись!
автор Кров з молоком • 10 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Скажіть, а кондиціонер CHI Luxury Black Seed Oil Moisture не пробували? Ось думаю, брати комплектом чи ні?
Добродійка• 10 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
У мене було все з цієї серії.Шампунем мила по черзі різними.У мене шампуней декілька завжди.Раз на тиждень завжди мию очищувальним.У мене він з Лореалю проф.
автор Кров з молоком • 10 марта 2023
Ответ дляДобродійка
А як Вам цей кондиціонер, не сушить довжину? У мене зараз шампунь Matrix Instacure, але він корені жирнить, а довжина суха, навіть кондиціонер Daeng gi meo ri не рятує. Daeng gi meo ri кондиціонер подобається, але вже набрид, хочеться щось інше взяти.
Nelly-4875• 10 марта 2023
Автор, один шампунь не покупайте. Ася линейка Чи работает только в паре с кондиционером как минимум. Хорошо бы еще и маску. Но кондиционер обязателен. Иначе эффекта не будет, будет как после самого обычного шампуня из ватсонса (смысл тогда переплачивать).
Добродійка• 10 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
Chi я користувалася більше року тому.Не сушив.Matrix як на мій погляд це доместос для волосся.