Бесбардак• Изменено 10 марта 2023

Бізнес на лазерній епіляції

Доброго дня!Живу в райцентрі.Маю кабінет масажу та корекції фігури(вакуумно-роликовий масаж,пресотерапія та міостимуляція)Хочу розширити спектр послуг.Розглядаю купівлю апарата для лазерної епіляції.Ціна космос.Хто працює на апараті?Чи є у вас люди?Коли відбився апарат?Поділіться будь ласка досвідом.В місті цим ще ніхто не займається
Дякую
Чумачечая_• 10 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я живу в маленьком городе в данный момент.
Всегда спрашиваю, что за аппарат.,если дешёвка - не пойду.
+ цена за процедуру тоже играет немалую роль.
И сам мастер и ремонт. Короче , много факторов от которых зависит будут ли к вам ходить.
А подскажите какой хороший аппарат? А то я сейчас планирую лазерку хочу чтобы эффект был, а не деньги на ветер
Луковая• 10 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
какой?
InFace на алиекспресс
Nelly-4875• 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Маєте медичну освіту?
Для предоставления услуги по лазерной эпиляции, согласно законодательству, мед образование не нужно. Достаточно прохождения сертифицированных курсов на конкретном аппарате (их обычно проводят фирмы, продающие аппараты).
Намакушка• 10 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Мотус, Мовео , монолит, люменис
Чумачечая_• 10 марта 2023
Ответ дляНамакушка
Мотус, Мовео , монолит, люменис
спасибо возьму на заметку
Совбез• 10 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
спасибо возьму на заметку
только полное название дека мотус мовео(это один аппарат)абсолютно безболезненный и супер ,начинайте на нем,а после 304 процедуры можно монолит(он дешевле)
НеВРотик• 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Вартість зламалася? Не зрозуміло...
а если подумать
НеВРотик• 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Жадіна?
а ви ...
Доктор Хаос• 10 марта 2023
Беріть 100%
Ви ж його завжди зможете продать
Моя подруга на цьому сколотила мільйонне состояніє)) звичайно шо у столиці і не у війну
Але принцип -ви підсажуєте людину на курс 6-10 процедур, да і потім оновлення раз в рік, хоч не хоч, а треба проходити, і у вас стабільний запис
скидки акціі
І соцсеті підключить, опитування зробіть
І зараз клієнткам говоріть, заманюйте, прощупуйте де роблять, по якій ціні
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Беріть 100%
Ви ж його завжди зможете продать
скидки акціі
Дякую
Доктор Хаос• 10 марта 2023
У києві відкривають лазерку всі кому не лень
Різниця Собівартість/ціна процедури величезна
Але вникніть, бо є старі апарати, там по кількості імпульсів і вони вже не єфективні
Щоб клієнти до вас ходили має бути хороший результат, бо я починала декілька разів на різних апаратах і результат такоє… ідеальноі гладкості немає, як обіцяють
І коли робите, не жлобіться, в мене було що рахували як додаткові імпульси чи +1 зона, коли робила бікіні і показала на сантиметр вліво ось тут у мене росте пару волосків😂
Хоча я взагалі не волохата і це по лініі трусиків
В іншому місці, коли ноги робила, мастер сама подивилась пальчики великі і теж там зробила, ось такі ньанси приємні
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Який апарат зараз хороший на вашу думку?Розглядаю Lumenis LightSheer EС
Доктор Хаос• 11 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Я не спец) від подружки тільки за такий і чула, вона на них працює