Киянки, дівчата, підкажіть, будь-ласка, як правильно сняти квартиру в Києві? Дітям запропонували роботу, ми не кияни, в місті не орієнтуємось. Хочу спитати, на що звернути увагу, щоб не потрапити на шахраїв, та наскільки реально обійтися без ріелторів, якщо знаємо адресу майбутнього офісу (Солом´янській район). Що, крім відсутності будь-яких передплат, документів на право власності та паспорта власника, (договір власника з агенцією) потрібно дивитися? Яку комісію беруть ріелтори? Буду дуже вдячна за інформацію
Дама_с_коготками• 13 марта 2023
Заключайте договір і читайте уважно умови. Краще бз ріелторів, та чи получиться? Вони такі пронири, що через них людям спокою немає. Беруть 50% від орендої плати.
Через олх шукайте об’яви. Через рієлторів звісно буде надійніше, солом’янський район не такий дорогий. А проїзд зараз 15 грн в маршрутці коштує це ще пристойна вартість якщо 2 види, або якщо близенько може розгляньте Борщагівку, там традиційно низька орендна плата, відносно недалеко від солом’янського району.
ПироженкА• 13 марта 2023
Берут 50% месячной оплаты. Я всегда публиковала сама обявления на олх, но люди боятся, ленятся и обращаются к риелторам.
Не худа ні разу• 13 марта 2023
Главное - никаких предоплат до просмотра квартиры, предъявления документов хозяином квартиры и подписания договора!
В соломенском районе я жила на севастопольской площади, инфрастуктура нормальная, цены не самые высокие были, район хороший, не центр, все ок было. Снимала через риэлтеров, от хозяев всегда сложно найти объявление на олх, риэлторы умеют убедить хозяев и платят за рекламу, обычные объявления теряются, даже если делать выборку от цены.
Котогосподиня• 13 марта 2023
Почніть з вивчення карти. Подивіться чим і звідки буде зручніше доїхати до роботи. Бажано їхати без пересадки. По маршруту транспорта і вибирайте район для оренди. До метро не прив´язуйтесь, на Солом´янці його все одно немає. Солом´янка недорогий район з хорошою інфраструктурою, його і розглядайте першим. Об´яви все одно майже всі від ріелтора, послуги ріелтора 50% оренди. Уважно читайте договір, в договорі має бути записано все, про що ви домовляєтесь на словах - строки, оплата, візити хазяїв, пишіть все.
Ответ дляДама_с_коготками
Да не проныры они , люди ленивые и запуганные. Я разместила на олх объяву , а звонят одни риелторы , ни один напрямую человек соискатель еще не позвонил 🤦♀️
Дама_с_коготками• 13 марта 2023
Ответ дляБолаболик
А запуганные почему?
Дама_с_коготками• 13 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Я не знаю , боятся их надурят , а с риелтором им спокойнее.. я ж говорю объявы что риелтор что они могут найти в свободном доступе .
Ааа, я подумала риелторы напуганные)) да, за людей согласна. У них еще из 90х ассоциация, что с риелтором их не надурят и все будет зашибись. На деле не всегда так
ДваДваВісім• 13 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Мы так же само. Размещаем сами объявления, но как правило снимают люди с риелтором.
ДваДваВісім• 13 марта 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Мы сдаем квартиру. И каждый раз мужа спрашиваю - а какой резон им было риелтору платить? Чего ж без него не снимут? Он же не гарантирует, что клиента не кинут.
Ответ дляSamch
Дякую Вам дуже)
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую)
Ответ дляSamch
Запам’ятайте, що ріелториніякрі надійності не надає. Це просто дармоїди, які тільки «надіються» на поповнення свого кармана. Це я Вам кажу, бо зіштовхнулася з ними як орендодавець. Я погодилася на те, що оплачую його роботу (зазвичай це роблять орендатори), але він мені знаходить хорошу сім’ю в мою квартиру. Але він оглох, йому ьуло всерівно кого поселити, тальки б я швиденько здала і він отримав свої 50%. В результаті пішов за вітром..
Ответ дляmikshyta
У найрозвинутіших країнах є рієлтори і винаймають через них, а ви вирішили змінити світову економіку або ж знаєте краще..
Ответ дляSamch
Так нехай у найрозвинутіших країнах вони працюють. А яке відношення має моя нерухомість до їхньої хитрожопості? За що вони відповідають і що роблять, крім того, що крадуть хозяйські оголошення на ОЛХ?
Меня не звали• 14 марта 2023
Є групи у ФБ та телеграмі- ріелтори зло, аренда Київ без ріелторів, і т.п. Розмістіть там запит, промоніторьте об‘яви арендодавців. Зараз пропозицій в Києві багато, ціни на аренду впали, знайти житло не проблема. Але як арендодавець іноді схиляюсь до того, що ріелтори не так вже й погано для мене- хоча б тому що якщо заплатять за їх послуги, десять раз подумають чи знімати саме тут, чи все влаштовує, а не пожили пару місяців і з‘їхали бо передумали…а нам потім знову виселяй, вимивай, шукай, заселяй.., наче це все так просто(
Меня не звали• 14 марта 2023
Ответ дляmikshyta
Ну вам, як власнику, все одно. Навіть є своя вигода - можете поставити первинний фільтр на арендаторів, % ріелтору платите не ви, майбутні квартиранти будуть більш обачні у домовленостях заплативши комісію за ваше житло)
Ответ дляМеня не звали
Дякую дуже
Ответ дляМеня не звали
Навпаки, якщо у мене буде вибір здати людям напряму і через цього дармоїда, я здам напряму. Поясніть мені, за що відповідає ріелтор, які у нього зобов’язання і які наслідки (маю на увазі відповідальність в разі чогось) і що такого він робить, що орендар чи орендатори зробить сам?
Меня не звали• 15 марта 2023
Ну ви спочатку здайте напряму, без ріелторів. Як буде все добре, то повезло))) якщо не дуже, спробуйте змінити орендарів, без ріелторів. Порівняйте досвід. І тільки тоді вирішите як вам найкраще) удачі‘