Магиня• 14 марта 2023
Початкова стадія гаймориту- як його лікувати? Порадьте бо ніколи не було такого
Був нежить
А це в гайморит
Соплів осоо нема
Голлвна біль
А це в гайморит
Соплів осоо нема
Голлвна біль
ОхиИВздохи• 14 марта 2023
Головний біль це вже не початкова стадія, йдіть робіть знімок і до лору з ним. Я пила антибіотики 10 днів
Магиня
• 14 марта 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А як ви вирішили, що вже гайморит?
Вже один раз таке було
Проколювали
Зуби впрхні болятт
Голова болить
Проколювали
Зуби впрхні болятт
Голова болить
Лупаю цю скелю• 14 марта 2023
Ответ дляМагиня
Вже один раз таке було
Проколювали
Зуби впрхні болятт
Голова болить
Проколювали
Зуби впрхні болятт
Голова болить
А чого ви не в лікаря?
Випийте німесил і в лікарню
Лупаю цю скелю• 14 марта 2023
Ответ дляМагиня
Дівчата що випити можна?
Гріти не можна
А промивати як?
Гріти не можна
А промивати як?
Ви сама напромиваєте собі щоб гірше не було і на вуха не пішло.
В лікарню
Ответ дляМагиня
Дівчата що випити можна?
Гріти не можна
А промивати як?
Гріти не можна
А промивати як?
випити можна серрату, псевдоефедрин. але це не панацея.
промивати з чайничка або Долфіном фізрозчином через 10...20 хв ПІСЛЯ судинозвужувальних/протинабрякових крапель в ніс.
ідіть до лора і на знімок.
тре огранізувати зняття набряку, це першочергове завдання.
ідіть до лора і на знімок.
Верочка 100%• 14 марта 2023
Ответ дляМагиня
Гній виходить
вам швидко до лікаря потрібно!
меня хотіла лікар прокол робити, але вмовила і кукушку робили, уколи + ще гора краплів та таблеток якихось
НЕГАЙНО, йдіть по швидкій до лікаря!
Губки-уточкой• 14 марта 2023
Ответ дляМагиня
Дівчата що випити можна?
Гріти не можна
А промивати як?
Гріти не можна
А промивати як?
есть дельфин для промывания носа, можно в больнице промыть
В шоколаде• 14 марта 2023
Синупрет і турунди щоб гній витягувало і не стало гірше поки до лікаря дійдете.
Взагалі така гадость що буде повторюватись і при невеликому орз
Ингаляции с местным антисептиком. Хорошо работает Декасан + физраствор 1:1.
Делать часто (каждый час) по 5-7 минут.
Восстановить микробиом кишечника - сахаромицеты и пробиотики долгим курсом. Витамин С, цинк, Д, магний.
Если хотите АБ, то лучше уже пейте бактериофаги. Дороже, но эффективнее и без последствий.
Делать часто (каждый час) по 5-7 минут.
Творческий типаж• 14 марта 2023
Дифлагиловая мазь, делать турундочки, таблетки синупрет, ингаляция
Хачапууури• 14 марта 2023
Бегом в больницу!!!!!
У меня был острый гайморит. Развилось все за 3 дня. Был прокол. Гноя было столько, что все были в шоке (врач и медсестры)
Мне было так плохо, я думала, что умру.
Врача буду благодарить всю жизнь, за то, что заставил прокол делать.
Не тяните автор.
У меня болела голова адски и зубы слева.
Я была у стоматологов. Меня срочно направили к Лору. А я еще дурочка терпела день.
На скорой 🚨 и в больницу. Не шутите. Это гной в голове.
Мне было так плохо, я думала, что умру.
Не тяните автор.
Распутница• 14 марта 2023
Я вже зі стажем, у цій справі і можу сказати одне:
Швидко до лікаря! Боїтеся проколу? Даремно! Після нього одразу!!! одразу полегшення
Якщо, знаходитесь десь,де з лікарями - проблема, тоді:
Аквамарис(чи щось,що промиє добре)
Потім отривін, почекали 15хв, далі Ізофра,або гленспрей з азеластином (і так 3-4 рази на день)
Без антибіотиків не обійтися,тут я вам вже нічого не скажу,все одно без рецепта не придбаєте
Не гріти!до носа нічого з народних методів - не пхати
Аквамарис(чи щось,що промиє добре)
ТыЧиНеТЫ• 14 марта 2023
До лікаря терміново! Поки судинозвужувальний спрей фармазолін, спрей полідекса. Антибіотики призначить лікар