Застряла• 15 марта 2023

Замовлення косметики

Прислали косметику ,а там в одному засобі термін придатності до 04.23, треба було відмовитися від посилки навіть, якщо все інше підійшло?

Просто я той засіб не встигну використати за пів місяця, якось некрасиво зі сторони магазину не попереджати про терміни придатності,це ж їх робота все передивитися ..
Як бути?
Фантазерша• 15 марта 2023
А багато всього в замовленні було?

Бокс-орун• 15 марта 2023
Там стільки консервантів, що ще півроку спокійно користуйтеся
Люблю джаз• 15 марта 2023
Завжди питаю терміни перед покупкою але зі сторони магазину все ж не дуже професіонально не повідомляти про такий малий термін, а за повну ціну купили чи знижка на нього була?
Фиона Шрековна• 15 марта 2023
когда написано, что срок годности 04.23, то апрель включительно, хотя все равно маловато конечно
автор Застряла • 15 марта 2023
Ответ дляФантазерша
А багато всього в замовленні було?
Так
автор Застряла • 15 марта 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Знижка десь гривень 20
Анна -a423• 15 марта 2023
Була схожа ситуація,я просто зробила висновок що це моє останнє замовлення на тому сайті.

Фантазерша• 15 марта 2023
Ответ дляЗастряла
Знижка десь гривень 20
Мені здається це не випадково, вони мабуть поклали несвіжий товар разом зі свіжим на авось. Може сфотографуйте та напишіть їм?
nadin.loo• 15 марта 2023
Напишіть їм , просіть знижку
автор Застряла • 16 марта 2023
Ответ дляФантазерша
Так вже це зробила
автор Застряла • 16 марта 2023
Ответ дляАнна -a423
Мейкап?