ДА да да• 17 марта 2023

У кого макбук эир 2020-22, как вам качество камеры?

Нужен компактный ноут для работы по камере. Пользуюсь эпл, думаю насчет макбука…
Позитивна• 17 марта 2023
У мене ейр. М1. Чи 2021 чи 2022 не пам‘ятаю… шикарна камера.

Чтооооооооооо?• 17 марта 2023
Бомба! Як раз перед НР змінила на Макбук 22 року. Камера чудова, Фігму на ура тягне
автор ДА да да • 17 марта 2023
Ответ дляПозитивна
M1 це 2020. Вiн дешевше зараз. Теж дивлюсь на нього))
іронічна антитеза• 17 марта 2023
Купіть любий ноут з хорошою камерою, встановіть лінокс, і буде у вас мак бук
Позитивна• 17 марта 2023
Ответ дляДА да да
Ооо глянула, дійсно 2020. Беріть не пошкодуєте.
Чтооооооооооо?• 17 марта 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А Лінукс до макбука яким боком? ))
автор ДА да да • 17 марта 2023
Ответ дляіронічна антитеза
И какие сейчас с хорошими камерами?)
іронічна антитеза• 17 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
А Лінукс до макбука яким боком? ))
Ну сорі, мак ос

Ну то купіть любий ноут і встановіть мак ос і буде у вас макбук
іронічна антитеза• 17 марта 2023
Ответ дляДА да да
И какие сейчас с хорошими камерами?)
Поняття немаю, не користуюсь ноутом і в камері потреби немає

Файна дівка• 17 марта 2023
макбук air. камера нормальна. Але я поки розібралась з усім іншим
navariya• 17 марта 2023
Вважаю, що нормальна зовнішня камера, для любого гаджета, буде кращим варіантом)