Щепотка_совести• 19 марта 2023

Де і як ви дізнаєтесь що зараз модно вдягати а що ні?

Зміст питання в назві теми
Буду вдячна якщо поділитесь ссилкамм на сторінки слідкуючи за якими можно бути в курсі всіх новин моди
Техпаспорт на медузу• 19 марта 2023
Купую те, що подобається. А не біжу за модою.

Замурмишка• 19 марта 2023
Что зара продает то и модно для меня
Я такая наивная• 19 марта 2023
У меня насмотренность. Вроде и не ищу специально, а всегда знаю что купить и что в тренде.
Источники - инста, тв, стрит стайл
Техпаспорт на медузу• 19 марта 2023
Ответ дляЗамурмишка
Что зара продает то и модно для меня
О тож гарні речі і стильні там
Играю у края• 19 марта 2023
Ой, топ и джинсики одела и погнала
Техпаспорт на медузу• 19 марта 2023
Зараз в моді джинси які за тобою тянуться по дорозі і башмаки здоровенні
Я такая - жду трамвая• 19 марта 2023
Подпишитесь на стилистов в инсте, потом начнете сами разбираться.

Багиня• 19 марта 2023
Просто покупаю , то что мне идёт и красиво на мне смотрится и что мне нравится. Ни за какими модными экспертами не слежу.
Tammy21• 19 марта 2023
Я завжди дивлюся нарізки та повні покази Будинків, плюс стріт-стайл профілі з Парижа, Нью Йорка і т.ін. Але то у мене відголоски давнього хоббі, якщо треба швидко, то у Харперз Базар, Елль, Вог є окремі статті з переліком та фото. Тільки враховуйте, що той же Вог у Японії наприклад, та у Італії, то різний контент, і те, що вигулюють масово-масово -- тренди які минають.
Додаю напруги• 19 марта 2023
Даже не знаю, как объяснить. Оно как-то само собой понятно
Море Щастя• 19 марта 2023
Ответ дляЗамурмишка
Что зара продает то и модно для меня
Только хотела написать)
Fashion_besties• 20 марта 2023
Модно то, что приковывает взгляд чтобы полюбоваться хотя бы несколько секунд красивым образом.
Предпочитаю вещи вне времени, которые в компании с подходящими аксусеарами и обувью подчеркивают мой индивидуальный стиль.
Джинсы мом, я конечно, пропустила 😁
автор Щепотка_совести • 20 марта 2023
Тут часто дівчата питають подобається якась річ чи ні і багато відповідей що це вже не модно. От тому і виникло таке питання. Де узнавати що модно, а що ні? Апеляція тут завдали саме на це, а не на індивідуальний стиль
Домашня Зюзя• 20 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Хтось дивиться стилістів, стрітстайлерів, покази, наприклад. Але коли річ або модель стає масовою, то це ще мода, але вже не тренд.