літаки від 500 дол з пересадкою в США, то що, для цього потрібна транзитна віза навіть в межах того самого аеропорту? Як ви летіли? Дякую
здається, в Лондоні пересадка теж потребує їхньої візи, транзитної, в США...прямим летіти шолі за 1500...
Ответ дляa_n_e_t
З Парижа до Монреалю бувають відносно дешеві політи.
сподіваюсь, до Франції з України транзиту ніякого не потрібно?)
VivaForever• 20 марта 2023
Ответ дляЙелизавета
знакомого не пустили даже в самолет, требовали транзитную визу, хотел через Лондон.брали потом ему билет через Франкурт
Ответ дляVivaForever
де,де не пустили? з якого аеропорту?
Ответ дляa_n_e_t
подивилась, пересадка в США...
Ответ дляa_n_e_t
є за 1136 дол прямий
Ответ дляsilma
Из Украины улететь пока не получится. А если из Шенгенской зоны, то какой транзит.
а ну так, ну так, маю на увазі хоча б з Польщі
добре, народ, а транзитну візу сша отримати просто-складно-реально?
Love_Love_Love_• 20 марта 2023
Ответ дляЙелизавета
Потрібен автовокзал Краків/ Варшава
постою_послушаю• 20 марта 2023
Ответ дляЙелизавета
Так, і в Британії і в Сполучених Штатах потрібна віза. Зазвичай найдешевше виходить через Париж або Дублін до Галіфаксу або Монреалю.