4есотка• 21 марта 2023
Що можете сказати про косметику для волосся Bed Head?
Дякую за відповіді
4есотка
• 21 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Переоцінена
Як це - переоцінена? Конкретніше можна?
Чтооооооооооо?• 21 марта 2023
Ответ для4есотка
Як це - переоцінена? Конкретніше можна?
Ну а як можна розуміти фразу’переоцінена’? Значить,що не коштує своїх грошей. І нічим не відрізняється від лореаль із єви.
Stepa_nida• 21 марта 2023
Є кілька непоганих засобів, але лінійка стайлінгу в цілому сильніша за лінійку доглядової косметики.
Користуюся таким набором. Аромат дуже класний. Після шампуню, швидше жирніє волосся, ніж після іншого засобу, яким користувалась. І волосся як приплюснуте, при тому, що в мене товсте і пористе. Кондиціонер подобається. Шампунь буду змінювати, кондиціонером продовжу користуватися.
Розгладжуючий крем - норм, але тільки на кінчики.
Тут как тут• 21 марта 2023
Очень нравится шампунь и кондиционер 2, зеленый или синий. Повторяю много лет. Беру набором.
Завтра не пью• 21 марта 2023
брала разные шампуни, мне понравился только тот где в названии oak, забыла уже полное название.
те, что в тубах - мне пахнут так, что я не хотела мыть голову.
стайлинг мне не зашел.
Я на хвилинку• 21 марта 2023
Брала червону серію норм але повторювати не буду
Зараз з тіджі ця серія не сподобалась взагалі не знаю як добити ще запах такий солодкий приторний дуже обтяжує волосся
Незмивашка і термозахист теж нічого особливого повторювати небуду
Маю натхнення• 21 марта 2023
Средство для объема в фиолетовом шарике люблю. Лак сильной фиксации классный, но трудно найти сейчас