Пусин Кукин• 21 марта 2023
Корм для дорослих котиків
Маю кицю, в травні буде рік, ще минулого літа купила 2 мішки корму для кошенят по 5 кг, потім в листопаді ще 5 кг. Не думала, що так довго їстиме. Ще повний 1 мішок і 5 літрових банок. До року точно не з´їсть. Паралельно годую ще вологим кормом . Чи можна кормити дорослу кицю кормом для кошенят?
Пусин Кукин
• 21 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Немає можливості годувати кращим кормом?
Цей закінчиться, можливо перейдем на інший. Хоча по складу він не поганий. Розкручений роял канін по складу не такий вже і хороший, хоч і популярний
младокошкина• 21 марта 2023
Можно кормить взрослого кота,но помня о том,что корм для котят более калорийный
Пусин Кукин
• 21 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я навпаки змінила на дорослий, але не думаю, що є велика різниця😻
Вологий купую для дорослих
Муркошечка• 21 марта 2023
Ответ дляПусин Кукин
Стерелізувати сподіваюсь будете? Заодно здайте аналізи крові (загальний і біохімія) і сечі, і проконсультуйтесь у ветлікаря щодо корму
Пусин Кукин
• 21 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У вас є Мастерзоо в місті? В них часто класні акції, в інтернет-магазині також.
Є , звичайно, але там дорожчі товари, хіба що акції ловити
Пусин Кукин
• 21 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Пусин Кукин
• 21 марта 2023
Ответ дляМуркошечка
Тиждень назад стерілізували. Аналізи не робили. Раніше аналізи робили, було все ок
Муркошечка• 21 марта 2023
Ответ дляПусин Кукин
Тоді можна після того як догодуєте цим кормом, знову здати аналізи, і якщо все ок, то можливо брати такий самий, але вже для дорослих кішок. Якщо він їй подобається і почуває себе добре, має нормальну вагу і нема проблем з шкт, то чому б і ні)
Пусин Кукин
• 21 марта 2023
Ответ дляМуркошечка
Дякую)
Благоуханочка• 21 марта 2023
Ответ дляПусин Кукин
Насчет Рояла согласна, мои коты от него рвали страшно, я сразу и не поняла в чем дело, ветеринар сказал, не давать Роял. Кормим сейчас Оптимелем и Клуб 4 лапы. Кстати, последний не так уж и плох.
Пи Пи Пилюля• 21 марта 2023
Корм для котят более каллорийный. Кормите смело, главное чтобы не испорченный был. Я своих 5 х кормлю кормом 4 лапы сенситив. Все норм. Ветеринар сказал что корм неплохой. Более дорогим кормить не могу( кушают они много