АнтиТанкист• сегодня в 11:44

Нашийник з gps для кота

Хтось користувався? Дайте відгук, будь ласка. Киця на канікулах в селі, виходить у двір. Хочеться знати завжди де вона
Аль де Барановна• сегодня в 11:46
Почитаю. Мне тоже надо.
Все отзывы, что читала - плохие. Может кто-то хорошую рабочую модель посоветует

черная мамба• сегодня в 11:53
у нас был ошейник с трекером у кота идиота любимого - не советую, все равно бегаем за ним по соседям. пристегнули на поливную систему - анатомическая шлейка и красота, гуляет и не убегает.
Зупка_цем• сегодня в 12:03
викинуті гроші, кішка дома, а він показує, що то посередині дніпра плаває, то в сусідньому районі. Коли тривоги, взагалі жесть. Брала WouDog, чи якось так
автор АнтиТанкист • сегодня в 12:05
Ответ длячерная мамба
наша дуринда десь знайшла собі ничку на території. Точно не вийшла за межі. Обшукали все, кожен кущ, кожне дерево. 2 години буквально коту під хвіст. Вийшла сама потім, не зрозуміло звідки. І ось знову немає.
Кили и Манджаро• сегодня в 12:19
Ответ дляАнтиТанкист
Та оставьте ее в покое
Позаземний розум• сегодня в 12:24
Самовигул=смерть для кота. Рано чи пізно.
Не розумію таких людей.
Леди_на_драндулете• сегодня в 12:55
Ответ дляПозаземний розум
Не розумію таких людей.
Що порадите власникам котів, котрі живуть за містом?
Кружите меня,кружите• сегодня в 13:20
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так вони ж не на вулиці живуть, а в будинках. У будинку тримати кота, так само, як і в квартирі. Ніякої різниці нема.
Сіґеле-міґеле• сегодня в 13:28
Ми пробували різні.
Що дорогі, що дешеві - для села толку нуль. Навіть ті, що з сімкою, показують все одно з похибкою 100-200м, в для приватного будинку це космос.
І сигнал на них тихий, з трави не чутно.

Придумали самі такий лайфхак. Взяли дитячі смарт часи доньки старі. Туди сімку вставили з дешевим пакетом для гаджетів.
І причепили до нагрудника. Принаймні можна знайти по звуку, послухати що поруч. В є такі з камерами - то ще й побачити що поруч.

Смурфик• сегодня в 14:37
Ответ дляКружите меня,кружите
То ви ніколи не жили в приватному будинку - втримати кішку/кота (стерилізованих!!!) в домі не реально, або ну дуже трудозатратно, до того ж коти люблять ходити в туалет в траві, та й для тварин краще, коли вони мають можливість рухатися, ловити жучків, лазити по деревам - це краще ніж сидіти в квартирі
Кружите меня,кружите• сегодня в 14:40
Ответ дляСмурфик
Живу вже 6 років у селі. Не розумію, чим двері в будинку відрізняються від дверей у квартиру. На вікнах сітки, двері зачиняються, коли хтось заходить-виходить.
автор АнтиТанкист • сегодня в 15:02
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ми пробували різні.

ви геній
автор АнтиТанкист • сегодня в 15:03
Ответ дляКружите меня,кружите
ну, наприклад тим, що в квартирі ви зайшли і вийшли за добу ну разів 3. А в будинку туди-сюди цілий день разів 20
Кружите меня,кружите• сегодня в 15:06
Ответ дляАнтиТанкист
Чого б цемцілими днями туди-сюди ходити? Ну хіба якщо більше робити людям нема що
автор АнтиТанкист • сегодня в 15:29
Ответ дляКружите меня,кружите
Та от як раз є шо)) коли нема шо робити, тоді вдома сидять під телевізором
Носки на подтяжках• сегодня в 16:17
Нет таких для котов. Все в пределах нескольких тыс - это игрушки.
Есть работающие системы отслеживания для следовых собак при работе с ними в полях. Работают без мобильной сети, через спутник, показывают точно. Но! Они массивные, для кота огромные, и довольно дорогие, порядка 40-60 тыс грн.
Сіґеле-міґеле• 2 часа назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Так, ці не підійдуть. Вони важкі, навіть на нагруднику важко буде і великому коту.
Плюс коти люблять валятись в піску на спині. Він заб´ється.
Я розумію що і мій забивають я - щодня чищу. Але мій не шкода, він все одно на викид йшов би.

Ще є військові штуки, які до півметра показують. Вони дешевші, хоча все одно кілька тис грн. Але теж важкі і масивні.

Ми вже всі варіанти перебрали. Той що обрали найпрактичніше й. Але є мінус - у мене великий кіт, типу мейнкуна. То для нього смартгодинник норм. Але не на шию. В для дрібнішого кота теж буде великим.