Лицо / волосы
А я гляну формулы.
Только реальный топ
А я гляну формулы.
Только реальный топ
Andromedaa• 21 марта 2023
Типа гляну формулы краем глаза и обос*ру с высоты именитой гуриньи косметоса?
Ответ дляAndromedaa
Жду продукты которые вы swear by
Ответ дляwhenallissaidanddone
Минеральная глиняная маска от Доктора Санте. Ловлю тапки.
Смотрел ее состав неделю назад в мегамаркете
Ответ дляwhenallissaidanddone
Была у меня 2 раза и скраб.
Линейка синяя лучше она хоть с кислотами
Ответ дляДресса
Юра те що я люблю тобі не сподобається. Лінійка Сесдерма, але вона дорога і ти таким не користуватимешся. І кислотна лінійка від Кокосу, дуже люблю.
Кокос
Ответ дляДресса
Конкретный продукт сес дермы дайте)
Lenochkabb• 21 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Кокос
Що в тому кокосі такого суперського?? Хоч бери и купуй на спробу
Ответ дляLenochkabb
Большая дозировка активов
Цена
Идеалогия бренда - ничего лишнего.
Кислоты, ламеллярные кремы. Круто! Ново! И украинский!
Цена
Идеалогия бренда - ничего лишнего.
Ответ дляДресса
Кокос я знаю що ти любиш) там мені дуже сподобалися пілінги, домашні. І предпілінговий лосьйон для тривалої підготовки до пілінгу- мій мастхев. Навіть на привчену до Сесдерми шкіру.
Сегодня их мылом со струей бобра соблазнял в душе запахом мужичков
Ответ дляДресса
Ответ дляSectetlyYours
Конкретный продукт сес дермы дайте)
Так же ж не можна. За потребами. В мене одні в 44 роки, у Вас в 27 інші? Безумовний лідер Сесдерма гідравен гель- очищення. Лінійка Дейзіс з дмає та фактор джи- крем та сироватки. Але я купую дійсну Іспанію у перевіреної дівчини.
Ответ дляДресса
Какие там потребы
Если в 27 не работает то что говорить по 40
Ответ дляДресса
А кислоты всем возрастам покорны)
Ответ дляДресса
Мені ламелярні креми не зайшли((( дуже плотні.
А мне наоборот
Нанес и прямо мягкие и идеально впитались
Но я брал сера резорцин и салицилка на ночь
Он с запахом
Ответ дляДресса
Слухай, ну така гарна тема була, навіщо знов про мужичків?
Бо таке мило
Ответ дляSectetlyYours
Какие там потребы
Не зрозуміла зараз. В мої 44 Сесдерма працює ідеально антиейдж. Що там може не спрацювати в тебе? Вірно- інші потреби. Тобі не треба зараз антиейдж бо пізніше активи працювати не будуть. Тобі потрібна серія Азелак з саліцилкою від юнакових вугрів та зволоження. Хочу зазначити- ні які креми в моему вже віці не замінюють інєкцій. Це тільки щоденний догляд, не більше
Ответ дляДресса
Меня интересует только убрать микро моржины и залом под глазом и на переносице и на лбу морщина
Ответ дляSectetlyYours
Ні. Це Ботокс тільки. Повір мені. Хоч тонну кремів намасти толку не буде. Під очи колоти не можна- тільки блєфаропластика. Переносіца як ти кажеш, це кролячі зморщки, так і питай.
Ответ дляДресса
Я знаю но так не хочу ботокс
Ответ дляДресса
Из за этого делаю кислоты дмаэ ретинол лЕд терапия и мезо и все все все
Ответ дляSectetlyYours
Я знаю но так не хочу ботокс
Ти все одно до цього прийдеш. Тому що зрозумієш марність витрат на креми. Шкіра людини не здатна глибоко поглинати активи крему. Молекулярна формула будь якого крему не проникає глибоко в епідерміс, щоб вони не писали. Звісно є більш низькомолекулярні креми, але це точно не Ева чи мегамаркет. Це бренди. Сесдерма один з них. Але не треба очікувати ефекту розгладжування зморщок. Зволоження та живлення так, зморщки - ні