Kidstaff• 22 марта 2023

ОБМІНЯЛКИ, ВІДДАМ, ПОДАРУЮ- єдина тема.

Кидаємо лот (можна посилання на нього) або кілька лотів (бажано з описом, щоб було менше питань) який пропонуємо на обмін і уточнюємо, що хотілося б натомість. Якщо ви змінюєте всі свої лоти, можете вказувати це, але уточніть, що ви шукаєте, що хочете. І ще, дуже прошу не кривдити один одного, не лаятися! Давайте поважати один одного і сподіваються, що тема буде результативною! Поїхали?;)

Ця тема є продовження першої закритої теми https://sovet.kidstaff.com.ua/question-324224
naturlich• 08 октября 2023
Віддам демісезонні ботинки Esprit на розмір 39-40. Потребують заміни шнурків та є нюанс (останнє фото).
namor• 20 октября 2023
Удалено администрацией...
Алина Я.• 22 октября 2023
Предлагаю обмен новое на новое https://www.kidstaff.com.ua/myannouncements-511280 в наличии пижамы, обувь детская и женская. Также могу предложить на обмен мёд со своей пасеки https://www.kidstaff.com.ua/tema-32418346.html
Интересует обмен на новые мужские вещи размер 48, обувь мужская размер 41-42. Рассмотрю Ваши предложения, просьба писать в лс.
olka_snegurka• 22 октября 2023
Обміняю книги російською(книжки вживані, цілі. Крім Гномів - порвана, склеєна скотчем) на фентезі українською.
Бажані книжки:
Наталія Щерба Лунастри(всі частини)
Меделін Ру Притулок(всі частини)
Ренсом Ріґґз Дім дивних дітей(всі частини)
Роджер Желязні Хроніки Амбера(всі частини)
Книжки Стівена Кінга.
Або пропонуйте свй варіант
Juliana R• 26 октября 2023
24colours ,Штучна шкіра

Пояс 36 см,длина 78см

Нова,бірка на статуеткі
Всеслава• 31 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Обменяю остаток приблизительно 20 мл на равноценный парфюм, можно винтажный.
Здравствуйте! У меня есть винтажный парфюм. Хотите такой?
Всеслава• 31 октября 2023
Ответ дляFalcon82
Вінтажний. На любителя, бажано тестити або знати. Десь 10-15 мл, флакон не прозорий. Обміняю на залишок ваших парфумів
Доброго дня! В мене є такий
golublexa3• 01 ноября 2023
Ответ дляВсеслава
Доброго дня, вже не актуально, обміняла.
25031978• 18 ноября 2023
Віддам спідниці.Розмір 42-44.
25031978• 18 ноября 2023
Віддам шапки дитячі та дорослу(синій комплект).
25031978• 18 ноября 2023
Віддам туфлі на стопу 23 см.Є деффект (на фото)
MAmaMartusi• 26 ноября 2023
Віддам! Шкіряні, 38 розмір
Alinka45• 26 ноября 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Віддам! Шкіряні, 38 розмір
Скажіть, будь ласка, скільки см стелька?
Falcon82• 26 ноября 2023
Ответ дляВсеслава
Доброго дня! В мене є такий
Дякую. Вже обміняла свій.
Jules84• 02 декабря 2023
Отдам ботинки Некст, 37р
класс123-7dcf• 03 декабря 2023
Подарую парфум Le Bouquet Parfait Mure Mysterieuse залишок 50 мл, опис аромату тут https://eva.ua/pr453311/
веруня...• 03 декабря 2023
Ответ длякласс123-7dcf
Здравствуйте, можно мне?
класс123-7dcf• 03 декабря 2023
Ответ дляверуня...
Здравствуйте, можно мне?
Парфум вже подарувала, вибачте
inysik1986• 06 декабря 2023
Подарую,речі для хлопчика 3-6 місяців(боді,футболки,шорти,конверт,для новонароджених)звертайтесь в особисті
Юлия Днепропертовск• 06 декабря 2023
Может есть у кого-то светлые кроссовки/кеды на девочку (белый, серый, розовый). 29-30 размер.
Если Днепр можно на прокат на 1 день, на мероприятие очень нужно
mashutka• 10 декабря 2023
Отдам в одни руки
Sv.A• 10 декабря 2023
Ответ дляmashutka
Отдам в одни руки
Добрый день. Если не забрали, то можно нам, пожалуйста?
mashutka• 10 декабря 2023
Ответ дляSv.A
Забирайте))
Буся_Бусинка• 14 декабря 2023
Ответ дляJules84
Отдам ботинки Некст, 37р
Доброго дня! Якщо Ви ще не віддали ботинки Некс, то я б забрала. Дякую.
zhara• 19 декабря 2023
Ответ дляgolublexa3
На Escada Especially Elixir. 2013, oригинал хотите поменяемся? 15 мл примерно
golublexa3• 20 декабря 2023
Ответ дляzhara
вже не актуально, обміняла.
kittycat_13• 23 декабря 2023
Доброго дня. Віддам доглядову косметику для обличчя жінці, що зараз знаходиться в скрутному становищі.
аллюсик• 27 декабря 2023
Віддам черевички ессо 34 розмір, не протікають, підошва майже не стерта, один нюанс - треба замінити блискавку або бігунець в одному черевичку
Юльчик 25• 01 января 2024
Обміняю новий оригінальний ремінець для еплвотч 45 мм midnight m/l на s/m.
Маріна2223• 04 февраля 2024
Ответ дляnamor
Обменяю
На что можете обменять