Кидаємо лот (можна посилання на нього) або кілька лотів (бажано з описом, щоб було менше питань) який пропонуємо на обмін і уточнюємо, що хотілося б натомість. Якщо ви змінюєте всі свої лоти, можете вказувати це, але уточніть, що ви шукаєте, що хочете. І ще, дуже прошу не кривдити один одного, не лаятися! Давайте поважати один одного і сподіваються, що тема буде результативною! Поїхали?;)
Ця тема є продовження першої закритої теми https://sovet.kidstaff.com.ua/question-324224

Апрельская капля• 30 апреля 2024
Отдам большой пакет детских вещей ,штаны,боди,колготки,плащик,кофточки на мальчика. Возраст 1год+-,размер обуви сандалики 21,кроксы 22/23, пинетки,кеды 21. Состояние хорошее,без пятен,вещи качественные. Одесса

yanchik1912• 30 апреля 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Написала Вам в личные
Lux Aeterna• 30 июня 2024
Отдам платье, золотая сетка с пайетками на бежевом чехле
Monsoon размер 12 англ
Состояние хорошее. На молнии
Monsoon размер 12 англ
Состояние хорошее. На молнии
Ms. Gilmore• 20 июля 2024
Віддам безкоштовно [відправлю УкрПоштою чи Новою Поштою за рахунок одержувача] :
1) Тіні ’Yves Rocher’ -- відтінок ’Зелена папороть’.
Тіні нові, але минув термін придатності і немає аплікатора в комплекті.
(Фото зі свотчем взяла з Інтернету.)
2) Масивні сережки у східному стилі. Біжутерія.
Теж нові. На одній сережці є дефект -- затікання емалі (фото зі стрілкою).
(Фото зі свотчем взяла з Інтернету.)
Lady_ChokoOlate11111111• 17 октября 2024
Ответ дляBanditt777
Отдам курточки теплые и демисезонные на рост 130-140 см. Каменское Днепропетровская обл.
Можна попросити рожеву і чорну?
Banditt777• 17 октября 2024
Ответ дляLady_ChokoOlate11111111
Можна попросити рожеву і чорну?
Уже все забрали
Отдам вещи на стройную девочку ростом до 160см на разные сезоны, большинство в хорошем состоянии, некоторые - состояние для дома/двора. Также есть обувь 35-37 размера и школьные рюкзаки. Отправлю Новой почтой за счет получателя. Хотелось бы отправить тому кто сейчас в тяжелом положении и действительно нуждается в помощи в виде вещей ребенку.