Kidstaff• 22 марта 2023

ОБМІНЯЛКИ, ВІДДАМ, ПОДАРУЮ- єдина тема.

Кидаємо лот (можна посилання на нього) або кілька лотів (бажано з описом, щоб було менше питань) який пропонуємо на обмін і уточнюємо, що хотілося б натомість. Якщо ви змінюєте всі свої лоти, можете вказувати це, але уточніть, що ви шукаєте, що хочете. І ще, дуже прошу не кривдити один одного, не лаятися! Давайте поважати один одного і сподіваються, що тема буде результативною! Поїхали?;)

Ця тема є продовження першої закритої теми https://sovet.kidstaff.com.ua/question-324224
Marinado• 13 февраля 2024
Ответ дляnaturlich
Віддам маленький рюкзак Rossetti
Стан добрий, але є невеликий нюанс - на застібці затерлося срібне напилення (останнє фото)
Добрий день, ви у Харкові?
nata9116• 07 марта 2024
Ответ дляmashutka
Отдам в одни руки
Отдали?
8ludasha• 16 апреля 2024
Отдам памперсы ( трусики) HUGGIES для мальчика размер 9-18 месяцев ( 8-12 кг) .
Упаковка раскрыта, почти полная
Отправлю только Новой почтой
Vinki• 25 апреля 2024
Отдам детские пледы. Новые. Вязала сама. Киев.
Vinki• 25 апреля 2024
Пледы отданы.
YuliaMoo• 25 апреля 2024
Добрый день! Может у кого то есть кроссовочки и сандалии на мальчика (переселенец) размер ножки 22.5-23 см? Возьму или куплю :)
Апрельская капля• 30 апреля 2024
Отдам большой пакет детских вещей ,штаны,боди,колготки,плащик,кофточки на мальчика. Возраст 1год+-,размер обуви сандалики 21,кроксы 22/23, пинетки,кеды 21. Состояние хорошее,без пятен,вещи качественные. Одесса
yanchik1912• 30 апреля 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Написала Вам в личные
Alohallo• 30 апреля 2024
Чи немає часом в когось світлої (білої або бежевої) сукні на випускний розміру ХС? Були б дуже вдячні
Наталья Владимировна• 19 мая 2024
Віддам мокасіни. 37-38.
Але на нешироку ногу з невисоким підйомом
Скоріше на підлітка
Vivianna_• 21 мая 2024
отдам такую кофту , идеальное состояние, размер м-л
Tina Zol• 11 июня 2024
Віддам речі для новонародженого та старше. Це бодіки, конверт, костюмчик, носочки, піжамка. Всі речі в чудовому стані, є нові. Великий пакет. Будете задоволені. Відправлю Новою поштою за Ваш рахунок.
Lux Aeterna• 30 июня 2024
Отдам шорты джинсовые р.38 евро. Состояние идеал
Lux Aeterna• 30 июня 2024
Отдам платье, золотая сетка с пайетками на бежевом чехле
Monsoon размер 12 англ

Состояние хорошее. На молнии
Ms. Gilmore• 20 июля 2024
Віддам безкоштовно [відправлю УкрПоштою чи Новою Поштою за рахунок одержувача] :
1) Тіні ’Yves Rocher’ -- відтінок ’Зелена папороть’.
Тіні нові, але минув термін придатності і немає аплікатора в комплекті.
(Фото зі свотчем взяла з Інтернету.)
2) Масивні сережки у східному стилі. Біжутерія.
Теж нові. На одній сережці є дефект -- затікання емалі (фото зі стрілкою).
ViolaVio• 02 августа 2024
Шукаю буси непотрібні , біжутерію, які можна розібрати і робити браслети. Дочка з подругами дуже захопилися🙏🙏🙏
Алина P• 10 августа 2024
Манго ,размер М
Алина P• 10 августа 2024
М розмір.
Алина P• 10 августа 2024
Розмір 36, шкіряні, на вузьку ногу.
Олеся Малиновская• 14 августа 2024
Отдам все что в моих объявлениях
Алина P• 15 августа 2024
Модус, размер Л. Можна и на М
Banditt777• 13 октября 2024
Отдам курточки теплые и демисезонные на рост 130-140 см. Каменское Днепропетровская обл.
Banditt777• 13 октября 2024
Пуховик размер s ( 42-44), иногда расходится молния.
Зимняя курточка на рост 140 см.
Lady_ChokoOlate11111111• 17 октября 2024
Ответ дляBanditt777
Можна попросити рожеву і чорну?
Banditt777• 17 октября 2024
Ответ дляLady_ChokoOlate11111111
Можна попросити рожеву і чорну?
Уже все забрали
Лінет• 22 октября 2024
Тема актуальна?
ylyudmila• 01 ноября 2024
Отдам вещи на стройную девочку ростом до 160см на разные сезоны, большинство в хорошем состоянии, некоторые - состояние для дома/двора. Также есть обувь 35-37 размера и школьные рюкзаки. Отправлю Новой почтой за счет получателя. Хотелось бы отправить тому кто сейчас в тяжелом положении и действительно нуждается в помощи в виде вещей ребенку.
Исток• 12 ноября 2024
Отдам 2 утюга, мясорубку. Состояние на фото. Все работает. В Киеве поднесу к метро Позняки.
Фото ниже
Исток• 12 ноября 2024
Фото
elena901• 19 ноября 2024
104,без нюансів. Віддам.