Малявка ще та• 23 марта 2023
Стіл на міні кухню, 60 чи 80 см?
Осьо міні кухня, 250х210... ще й холодильник у куті, перемістити нереально... вагаюсь стіл 60см чи 80см ? 60 см буде гармонічніше, а 80 буде випирати і тоді буде стояти впритул до холодильника...
Може хтось має стіл 60см, як з ним живеться?
Указка• 23 марта 2023
Ответ дляМалявка ще та
Дякую, бачила його оголошення, боялась шо ’бідний’ по якості буде..
Я також боялася :) но все гаразд. Виглядає як у магазині куплений:)
Малявка ще та
• 23 марта 2023
Певно роблю все інше, а стіл в останню чергу замовлятиму...тоді покажу результат і порадимось по факту
Нічна ненажера• 23 марта 2023
Круглий стіл завжди має забрати більше місця, тому що навкруги стільці. Беріть якийсь під замовлення. Напівкруг, який потім можна розкласти. Чи прямокутний. В малому приміщенні треба продумувати кожний сантиметр.
Малявка ще та
• 23 марта 2023
Ответ дляНічна ненажера
А якщо такий? Майже трикутний
Нічна ненажера• 23 марта 2023
Ответ дляМалявка ще та
А якщо такий? Майже трикутний
Якщо для двох, ще більш менш. І то, тарілку посередині поставили і все - місця нема.
Ви намалюйте його по розмірах і викладіть на теритії де будете ставити. Або хоча б крейдою обведіть. Тоді вам буде зрозуміло наскільки це зручно чи не зручно.
Картинка і реальний розмір - це дуже велика різниця.
З царем в голові• 23 марта 2023
Ми орендували кв з такою кухнею, стояв прямокутний, маленький 60×80 по моєму. 2 поміщалось без проблем, 3є також, 4 в притул, на більше осіб виносили його в кімнату і розкладали.
Майструю крила• 23 марта 2023
У нас був 60х60 на одній ніжці і на трьох, стояв поруч з підвіконням, яке слугувало як додаткова столешня. Справлялися, але не раджу. Зараз купила в квартиру під оренду стіл 70х70. То мені такий варіант кращий. І квартиранти задоволені.