Володарка мрій• 23 марта 2023
Що ваші підлітки робитимуть на канікулах? Міський табір. Київ
Чи знаєте ви якісь комьюніті, табір, групи та ін. де б дти могли провести час з користю, незнаю може занятя,сплікування з різних професій людьми, психологами, обговорити цікаві і торбуючі теми, стосунки між пділіткамитабатьками,суспільно,соціяльно-політичні теми, про впевненість в собі, акторська майстерність....
Повелитель бітка• 23 марта 2023
Є мережа шкіл Олени Ведернікової,в різних районах Києва.
Дуже цікаві ,тематичні,насичені дні.
Можна записатись і відвідувати лише в дні канікул ,не обов´язково бути учнем цієї школи.
Дуже цікаві ,тематичні,насичені дні.
МеняАЖтрусит• 23 марта 2023
Ооооо, яке файне питання) Зараз позбігаються усі гламурні Порадниці)) Послухаю: що, де зараз в Києві на канікулах весняних.
Ларсон Петерсон• 23 марта 2023
мой сын всегда работает. хоть в гаджетах не тупит. свои деньги вообдще любого окрыляют.
Володарка мрій
• 23 марта 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Дуже цікаві ,тематичні,насичені дні.
дякую, подивлюся
Володарка мрій
• 23 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Какой возраст? Если 10+ то киностудия 👍
Що за кіностудія??
Хтомолодець? Я!• 23 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Какой возраст? Если 10+ то киностудия 👍
Что вы имеете в виду?
Володарка мрій
• 23 марта 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
Мололець ваш син.
Папина дочка• 23 марта 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Дуже цікаві ,тематичні,насичені дні.
Летом были на пробном на Троещине. Не зашло . Дети просто играли , может для малышей это хорошо, моей никак
Папина дочка• 23 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Что вы имеете в виду?
Киностудия фильм юа. Там на каникулах есть «киноканикулы». Очень интересно
Володарка мрій
• 23 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Дякую. Але кінець Троєщини, це інша планета))
Але гарний варіант для лівобережців