Хвець-тець• вчера в 16:55

Щаслива, що в Києві вул Красноткацька перейменували на честь Вінстона Черчиля

І у Львові одну з вулиць назвали на честь Джорджа Вашингтона. Ці видатні постаті були небайдужими до українського народу, переймалися нашою долею, багато для нас зробили. Уявляю, як у 18 столітті Джордж сидів у себе в Америці і бажав нам, українцям, добра і щастячка. А Вінстон бажав нам скорішого виходу з СРСР і стати незалежними, нескореними і незламними. Так воно і сталося!
Реверанс• вчера в 19:01
Ответ дляMondays Child
В Одессе. Нини Строкатой. Понятия не имею кто это, но ржут все
Одеситка,мали би знати.Але де Гесьсинська спілка і рух дисидентів за визволення від кацапського гніту і де Ви.Вперше бачу людей які ржуть над своїм невіглаством.
Jifferr• вчера в 19:02
Ответ дляЯниЯ
Они хотят отнять наше прошлое и историю Но народ все помнит.
Что помнит народ? Сколько тел лежит на Быковне? Или это другоооое?
Jifferr• вчера в 19:02
Ответ дляКлевотница
Пока те новые поколения вырастут, улицы еще сто раз переименуют. Я уверена, лет через 5-10 у нас не будет улиц Бандеры и Шухевича)))
Ага, будет путлера и его кобылы.
Jifferr• вчера в 19:05
Ответ дляНу шо не так?
Я киевлянка и вообще теперь не знаю новых улиц, рагули засрали город переименованиями
Какая ж вы киевлянка тогда, если советы вам не засрали а антикомунизаторы засрали? Из поселенных крестьян?
Ржу не могу. Тут такие киевляне собрались, как чукотские луганчане, и повестка одна общая. Фу, душно здесь.
Mondays Child• вчера в 19:51
Ответ дляJifferr
Вашу фамилию, надеюсь, тоже коверкают. Вас же никто не знает. Не то что Бунина, да?
Мою фамилию никому не навязывают. С глубоким неуважением, ´тупі одесіти’.
Nota-bene• вчера в 19:57
Я взагалі проти таких назв. Сьогодні одні герої завтра інші. Вулиці потрібно називати в залежності від території, аля вербна чи зелена. Або йти далі. Квітуча, зіркова , і т.д. тоді не буде кожен раз алада під себе їх трясти. У мене у батьків он червоної калини. І прекрасно
катерина12009• вчера в 21:41
Ответ дляNota-bene
В мене була вулиця Східна, потім перейменували частину вулиці на честь перекладача типа дисидента (От хз який він там був борець, жив поряд з дідом моїм ср..вся за бузок )
Зараз чула (не живу там) що поетичний провулок бо понамальовували на моєму заборі поетів і цікаво що ніхто не спитав чи можна, а якби що проти сказала то все, кацапка. Дурня повна. На Укрпошті як була Східна то так і є хоч трісни)
Ellillд• вчера в 22:01
В психушке врачи ушли домой и забыли роутер запаролить?)
Какой лютый треш я прочлаааа!!!!!
У меня нет слов просто уже.
svitirok• вчера в 22:19
Ответ дляЯниЯ
Ой, помнит. Попала я лет 25 назад в Киев, ехала к детскому аллергологу и спросила ,где такая - то остановка,надо вьійти. На что мне вежливо ответили - вьійдете через одну , а вот остановка ваша назьівается ’ Кирилівська церква’. Народ помнит даже как все назьівалось до комуняк
Реверанс• вчера в 22:30
Ответ длякатерина12009
Це Вам Пріцак поперек став?
катерина12009• вчера в 23:35
Ответ дляРеверанс
Це Вам Пріцак поперек став?
Ні. Ще будете вгадувати?
Реверанс• вчера в 23:37
Ответ длякатерина12009
Ні. Ще будете вгадувати?
Нащо?Може самі напишете,якщо прізвище не забули.
катерина12009• вчера в 23:44
Ответ дляРеверанс
Нащо? Цепляйтеся до інших.
Светлана Борисполь• вчера в 23:46
Я десь трохи вам навіть заздрю. Прямо так вас і уявила - рожеві рюшечки, ромашка у волоссі...
Реверанс• вчера в 23:50
Ответ длякатерина12009
Нащо? Цепляйтеся до інших.
Ви мені непотрібні.Який дідо,такі й Ви.Яблуко від яблуні.
Дисиденти Золото Нації.
катерина12009• вчера в 23:54
Ответ дляРеверанс
Дисиденти Золото Нації.
Удалено администрацией...
Реверанс• вчера в 23:55
Нащо пишете?Діалог закінчено.
Подрысь• сегодня в 00:03
Ответ дляКоко На Страже
Так одна же страна была. Нет бы гордиться, но у нас как всегда
у нас в Кременчуге улицу Леонова переименовали. И это после того, что он учился у нас, был почетным гражданином Кременчуга.
Jifferr• сегодня в 00:55
Ответ дляMondays Child
Ну не знаю. Вы ж где- то работаете, где- то живёте, не дай бог - руководите, или ещё хуже - учите...
Gipotenuza• сегодня в 03:47
Названия улицам должны давать те, кто их строил.