Смотрю 3 темы,пока не правда,информация на эту минуту,оркостан по местам.Утром будет видно.Дай Бог
Чашечка кофе• 23 марта 2023
ℹ️ Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці, — уточнення від Генштабу
Інформація про відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних.
Ответ дляStar39
«Глава» назначенной РФ «администрации» Херсонской области Владимир Сальдо утверждает, что «все российские военные в Новой Каховке, а равно и в других местах дислокации на левобережье Днепра, остаются на своих местах».
Пригожин тоже говорит лаптям, что у него все гуд...)
IanxMickey• 23 марта 2023
Ответ длячаревна
Уже Гентштаб написал опровержение, поэтому, иногда, нужно всё-таки верить людям в комментах у Ванька, а не сводкам Генштаба.
Golden Rmb• 23 марта 2023
пишут местные там все заминировано. ротация может быть,Но не оставили НК
Ваш психолог• 23 марта 2023
Як би там не було зараз,чекаємо Прапор !Скоро буде!
До речі,зазвичай з такими повідомленнями,є фото з Прапором.
Завжди.
А в цей раз було лише повідомлення.
Але.
Якщо там просто орки поки вештаються-то одне ,а якщо з працюючою на всі сторони технікою-то інше.
Може,їх там просто забули.Або забули їм повідомити,що вони там залишаються.Без нічого.
Завжди.
А в цей раз було лише повідомлення.
Але.
Татьяна-57fb• 23 марта 2023
опять говорят новости Генштаба что ошибка что орки там .никто никуда не вышел