Читаю теми про заборону сповіщень щодо прильотів, про заборону озвучування втрат з української сторони, про контрнаступ, якого вже, як заявив Зеленський, не буде (і жарка дискусія в коментах: буде, не буде), і ТД. Дівчата, вам не здається, що краще було б казати правду людям? Наприклад, не "в нас добровольців вистачає, все файно", а "на фронті повний вареник, куча загиблих, ми втрачаємо щодня ... людей, давайте шось робити, бо програємо і буде повний вареник всім нам". Те ж саме щодо сповіщень про атаки. Бо обично ми бачимо шось типу "не хвилюйтесь, все добре, то наші літають, то наші сапери працюють", і тільки потім "туда і туда прилетіло, загинуло стільки то людей"... От чесно, замахала ця постійна брехня. Ми що, рашка? Чому нас постійно намахують свої ж?
Ответ дляSnake_dreams
Ми будемо знати реальний стан справ і допомагати. Зараз багато хто не усвідомлює, шо коїться насправді, бо вони ждуть перемоги вже за 1-2 місяці
Ніхто не жде вже на 1-2 міс.. читайте Цензор, підписуйтесь на канали в ТГ від бригад ,які на фронті і допомагайте їм і не дивіться марафон.. а не находьте виправдання що вам на марафоні говорять неправду..ви самі хочете бути обманутими
Ответ дляOdna Takaya
Автор, Ви тим цікавитесь.Якщо Вам складуть на фронті все погано, Ви візьмете автомат і підете на фронт? Чи як допоможете покращити ситуацію? Правда про фронт,то справа військових.
Чомусь Ви не ставите питання про правду про своїх гнид, які наживаються на війні і обкладають свій народ. Але ж на це питанням,ми маємо відповідь - не на часі.
Це теж дуже актуальне питання, і його до речі часто ребром ставлять на заході. Але ж в телемарафоні все чітко, нема зради, нема)
Forever_young• 25 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Ну, можливо дещо розказати і варто. Наприклад, ситуацію на фронті. Бо дійсно багато зто вважає, що у нас все супер- пупер, а рашка воює палками.
Так вам розказує президент,кожен день виходить в ефір.
Ответ дляПеремога 2022
На весах человеческая жизнь и то, что бы кто то знал, что именно и куда летит. Выбор очевиден. Звучит тревога значит надо или спускаться или надеяться на Бога и ЗСУ
В том то і справа, що на кону людські життя, ви дуже влучно то сказали
Odna Takaya• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Не говоріть дурниць.
Чи то Ви про себе?
Перемоги не буде за 1-2 місяці. Допомога потрібна ще вчора.
Допомагайте вже!!!
Чи то Ви про себе?
Допомагайте вже!!!
Forever_young• 25 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Правда для всіх одна.В країні війна з довбаним сусідом.Прилетіти може що завгодно і куди завгодно.Повітряну тривогу просто так не оголошують.А коли оголошують,всюди пишуть-ідіть в укриття!
Це все,що нам ,тим,хто вдома,треба знати.
Інша інформація-для інших,в інших місцях.
Кожен отримує ту інформацію,яку має знати.
А же укриття?куди йти?
Kot_v_meshke• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Так и раша тв говорит, что мы сами себя бомбим. И вообще, наше пво сбивает их пакеты и они попадают в дома. А так не попали бы. И у нас тут все нацисты. Тоже будем верить всему?
Odna Takaya• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Шоб діяти! Нам же ж говорять, шо все дають, шо ми вже майже виграли
Дійте. Хто Вам забороняє?
Forever_young• 25 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Да меня другой вопрос волновал , почему про войну то не говорили , хотя знали заранее что надвигается .. а уже остальное это следствие .
Подумайте)))
А если люди не хотят знать правду? Им так удобнее, спокойнее: верить что нам, простому люду, и не надо знать, а вот онЕ, там сверху, они уж точно всё знают и поэтому принимают ’зважені рішення’
Я согласна с пропагандой - война, она реально оправдана, но с тотальным запретом на информацию - категорически нет. Оруэлловщина какая-то.
Ответ дляNathalie27
А чим Вам особисто допоможе правда?
В людини можливо є якісь варіанти дій
Щоб не було,як з моєю тіткою на Херсощині,ми простли її виїздити давно,але вона свято вірила всьому,що їй вливали по тєліку і казала - я нікуди не поїду,нас скоро деокупують
Вже більше року минуло,ніякої делкупації нема,кацапи ходять по селу,як в себе вдома,розрахуватись гривнею за продукти вже не можна,все
Або бери кацапський паспорт і отримуй кацапську пенсію,або вмирай нахрен з голоду
Ваш психолог• 25 марта 2023
Ответ дляForever_young
А же укриття?куди йти?
В кожному місті є мапа укриттів.
Kot_v_meshke• 25 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Говорили отовсюду. Кто мог - уезжал еще до, иностранные компании вывозили сотрудников. Но мы же «ах, обмануть меня не сложно, я сам обманываться рад». Я до 24 не верила, что будет война, но это же моя проблема, правда.
Forever_young• 25 марта 2023
Ответ дляOdna Takaya
О ви гарно написала-справа військових. Тому звільніть тих хто міг бути більш корисним і не заробляти 20к,тому що як раб не може звільнитись
antoninalav• 25 марта 2023
Ви щось знаєте про тактику та стратегію?
Не може бути загальнодоступної інформації для усіх.
Простий солдат не може знати те, що знає головнокомандувач.
Люсильда.ua• 25 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Но у нас как не было укрытий, так и нет. Поэтому мне было гораздо спокойнее просто знать, что летит , куда летит и где пролетает.
В Киеве мы просто в квартире в коридоре прячемся. А вот сейчас на даче - нет тут у меня ни погреба, ни подвала, ни метрополитена естественно. Тут даже воздушной сирены нет. Только с телефона могу всё узнавать, когда интернет подключен.
Odna Takaya• 25 марта 2023
Ответ дляForever_young
А вам не хдається що пора вже якось строки обохначити?Бо люди служать,вони мають там провести роки??Особливо ті хтоті не був військовими. Не здається,що забирати виплати було дуже не доречним?
Вже є проект,де пільги хочуть лишити на 2-3 роки,а не пожиттєво.
Анна Кисличная• 25 марта 2023
Ответ дляAlisaMom
Что значит контрнаступления не будет !? Впервые слышу.
вот, только хотела написать. многие просто не умеют читать и слушать новости, вырывают фразы из контекста, а потом и создают подобные темы.... никто не думает, что не будут рассказывать про контрнаступление, про количество техники, пришла ли эта техника.....
Чашечка кофе• 25 марта 2023
Ответ дляAlisaMom
Годі читати новини срак.ю
Люсильда.ua• 25 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Вам наприклад чим правда доплможе? Ви ж все рівно все читаєте?
Да, вот именно мне психологически легче переносить горькую правду, чем сладкую ложь. А ещё больше тяготит неизвестность. Это я не о потрерях на фронте (они ужасные, правду узнаем после войны), а о полетах ракет и Шахедов.
dreamsunny• 25 марта 2023
Якщо згадати ВВВ, то про кількість жертв теж мовчали, більш того людей з каліцтвом після війни вивозили, щоб не нагадували якою ціною СРСР здобуло перемогу. Ця інформація багато років замовчувалася.
З точки зору безпеки нерозголошення інформації це вірне рішення.
При цьому багато ’але’ -зменшення виплат військовим, корупційні скандали в МО, відсутність суттєвої допомоги постраждалим від держави.....
Nathalie27• 25 марта 2023
Ответ дляhrushyk
В людини можливо є якісь варіанти дій
Рік тому ніхто не знав, що це надовго
Ответ дляMilanaher
Да у всех есть родственники или знакомые если не среди тех,кто воюет, то среди волонтеров,которые ездят на передовую.
Лично я ни одной хорошей новости оттуда пока не слышала от реальных людей, и что с повестками творится я вижу собственными глазами, картина очень не радужная. И только тут на форуме есть дамочки, завзяти патриоткы, у которых все хорошо и они не видят трешняка,который происходит вокруг
Люсильда.ua• 25 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можливо, людям треба вже навчитися інформаційної гігієни. Бо тільки десь щось сталося, то одразу довбні блогери мільйон фотографій і по руснявим паблікам
Якщо дати всю правду на 100%, то більшість кухонних істеричок ще швидше поїдуть до психлікарні
Фото конечно не надо. Но когда предупреждали, в сторону какой области летит, сколько этих уродов летит и когда ПВО их ликвидировало, было намного спокойнее. Я не знаю почему так, но я спокойно это переносила. Сейчас стал появлятся мандраж
Zvezdochkina• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Что вам мешает «діяти» уже сейчас?
Война не заканчивалась.
Свечки не нужны, носки шерстяные тоже. Паски попросили не высылать.
Нужны сетки зеленые и всегда нужны дроны и машины. Действуйте.
Война не заканчивалась.