МашМааш• Изменено 26 марта 2023

День рождения 2 года, куда повести дочку?

2 года завтра человеку, хочется куда-то сводить, чтобы впечатления новые приятные
Пока планировали в детский центр, где всякие горки/батуты, но туда мы и так ходим

Может у кого-то есть идеи из личного опыта?
Только я, муж и дочка

И если что мы в Днепре, может кто-то что-то интересное знает)
После 18• 26 марта 2023
У парк погуляти ) Потім посидіти десь, де є ігрова кімната
Мой завтрак• 26 марта 2023
Ответ дляПосле 18
Плюсую. Не той ще вік, щоб десь повести. Прогулянка та увага! Нам завтра теж 2 роки
Сметчица• 26 марта 2023
В зоопарк впервые обеих водили, только я не знаю, есть ли он в Днепре. Но это реально были Впечатления.
автор МашМааш • 26 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
О, вітаю вас) а хлопчик чи дівчинка?

Мені здається багато місць є, просто хочеться нового, подумала може хтось щось робив таке
Ми були у контактному зоопарку, в акваріумі, в якійсь штуці з метеликами, в різних дитячих центрах з батутами/гірками. Ще в басейн хочу, але хворіли не так давно
автор МашМааш • 26 марта 2023
Ответ дляСметчица
Обычного нет, к сожалению, но есть контактный,ходили полгода назад, тоже понравилось очень)
Мой завтрак• 26 марта 2023
Ответ дляМашМааш
О, вітаю вас) а хлопчик чи дівчинка?

І Вас вітаємо! У мене і хлопчик, і дівчинка. Ми нещодавно були в цирку, то нам все таке ще надто зарано. Років з 3-х мінімум.
автор МашМааш • 26 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Дякую)
І хлопчик, і дівчинка одразу це дуже круто) і важко мені здається
Але мені і з однією от тільки-тільки легше стало

Супер, що про цирк написали
Чоловік дуже хочу відвести, а мені теж здається, що рано і дуже або нудьгувати, або злякається
Мой завтрак• 26 марта 2023
Ответ дляМашМааш
Дякую)

Супер, що про цирк написали
Ми всю виставу дивились мультики)