КротоТо• сегодня в 00:04

Подзвонила колишня мого теперішнього))) зі скандалом, на що вони розраховують?

Просто цікаво?
Суть скандалу така що через мене їх донька не поїхала на турнір по тенісу, бо на нас він витрачає всі гроші, а дитині на теніс немає і я така перетака. Чесно, мені з неї смішно.
Щодо тенісу, цим всім займається і повністю оплачує мій чоловік, а на турнір вона не поїхала через те що більше місяця прохворіла і вона це прекрасно розуміє і знає.
Я підозрюю що це через те що чоловік перестав їй давати гроші а ля на дитину, замість цього все оплачує і купує сам.
Теперр вона не може за його гроші звозити обох своїх дітей на море, не може накидати в корзину речей для себе і іншої доньки , попросити доньку скинути татові скрін щоб він все оплатив, а винна, бляха я.
Я от реально не розумію, для чого вона мені дзвонила, щоби що?
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Зато тепер ви будете дружньою родиною всі разом відпочивати. а вона буде їздити на море зі своєю іншою дитинию
Нехай собі їздить з ким хоче, я маю засмутитись?
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор, а Вы очень стрессоустойчивая
С БЖ разберётесь на раз-два, после всех этих перекрученных, непонятно как додуманных ответов, ещё и с оскорблениями ))
Удачи Вам и спокойной семейной жизни!
Ну ви ж розумієте, що оскорбити може лише той хто далеко позаду тебе і слабше тебе. Чого до них опускатися. Нормальні люди просто мають свою думку, противну моїй чи підтверджуючу мою.
Дякую )))
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Якщо вам ок, що дочка буде з вами на відпочинку, це ж прекрасно,дружня сім´я
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Я б на її місці не брехала нагло в очі, а спробувала би інші методи це по перше. По друге це був не перший випадок. Вона накидувала в корзину речей для себе, для молодшої, кидала скрін старшій щоб тато все оплатив і він оплачував думаючи що це все доньці.
А ви відкрили йому очі)? То чому вам не подобається что колишня,вам все сказала,мала право сказати,бо знає звідки ноги
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
А хто повинен?
Воно то зручно відповідати питанням на питанням, але там вам все правильно написали.життя складна штука, і у вас теж можуть скластися обставини так що ви не зможете забезпечити всіх однаково
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляПапина дочка
Нах автору жить с чужим ребёнком?
Потому 50 на 50 ребенок с мамой и папой
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Я так і зробила, я просто в шоці що вона витягнула номер і за стільки років вперше набрала з якоюсь неадекватною істерикою
Ше й на аліменти подасть
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Ну можуть скластись і? То тому моєму чоловікові тепер утримувати ту другу дитину? Що ви мелете?
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
А мало б бути не ок?
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Які ноги і які права де вона взяла?
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
А мало б бути не ок?
У кого ж по різному, і так буває
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Які ноги і які права де вона взяла?
Захотіла і взяла)),а ви не така і стресостійка ,як хочеье здаватися
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Кому хочу здаватися?
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Кому хочу здаватися?
Порадницям)) і колишній теж))
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Порадницям)) і колишній теж))
Ну так
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Ну так
Ну от,а по факту заділо вас конкретно,всю ніч не можете заспокоїтися. І це не кінець
автор КротоТо • 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
З чого ви взяли що в мене ніч?
Дрібка щастя• 56 минут назад
Ответ дляКротоТо
З чого ви взяли що в мене ніч?
Неважно время суток,важно что вы не можете успокоиться, значит чувствуете бессознательно свою вину,ещё и с мужем рассоритесь из за дочки,все прогнозируемо
автор КротоТо • 50 минут назад
Ответ дляДрібка щастя
Ясно.
Я так розумію, якщо я вам напишу що я абсолютно спокійна це теж буде не важно і ви знайдете ще якесь « прекрасне « доповнення
Папина дочка• 39 минут назад
Ответ дляДрібка щастя
Потому 50 на 50 ребенок с мамой и папой
Далеко не всегда
Дрібка щастя• 39 минут назад
Ответ дляПапина дочка
Далеко не всегда
Теперь бывшая организует
Света С Приветом• 38 минут назад
А почему все так накинулись на автора?Мужчина оплачивает и восполняет все потребности СВОЕГО ребёнка по факту,а не просто достаёт из кармана деньги ,которыми закрывает потребности бывшая жена и,я так понимаю,ещё одного ребёнка бывшей жены,который не родной ему.
автор КротоТо • 29 минут назад
Ответ дляДрібка щастя
Теперь бывшая организует
Зо саме організує?
автор КротоТо • 28 минут назад
Ответ дляДрібка щастя
Ше й на аліменти подасть
Аліментів буде аж 5 тисяч, мене це абсолютно не парить
Папина дочка• 4 минуты назад
Ответ дляДрібка щастя
Теперь бывшая организует
Ну єто хотя бы честно будет
автор КротоТо • 3 минуты назад
Ответ дляПапина дочка
Ну єто хотя бы честно будет
А зараз не чесно?