Дама с заначкой• 27 марта 2023
Проблемы с сыном
На улице +6, снег срывается. Ветер. Сын 18 лет пошёл без шапки и в рваных джинсах тонких гулять. Попросила хотя бы шапку взять, так он наорал на меня ещё, что достала, хлопнул дверью. И так кашляет.
Как вести себя? Сил нет.
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляОбращеница
Но то может пора отлучить от шапочки и сиськи?
Може він уже й відлучився.
Але автор цього не хоче.
Ждушечка• 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn
А якщо не заробляє, то мама трусики вибирає?
Повірте, навіть коли почне заробляти мама це буде робити. Я з чоловіком познайомилась в його 29. Від вже сам добре заробляв. Мама йому трусики прала, прасувала.... взуття мила. Жах. В нас вже дитина народилась, а вона все йому та мені труси купляла 😄 в мене супер свекруха, але її проблема в тому, що вона живе тільки дітьми )) потім вже відпустила його, коли ми подалі переїхали.
Ждушечка• 27 марта 2023
Ответ дляСтильна штучка
Наблюдала в парке подростков, куртки побросали и ходят в толстовке или лонгсливе, шапок нет конечно. Или нараспашку. Дурачатся или в мяч играют. Стою я в пуховике и шапке и мне холодно. А в молодости волосы распустили, шапки нет и капронки в мороз. Эхх
Моя дочка так и при мне делает. Я считаю,что человек в любом возрасте может понять холодно ему или тепло.
Обращеница• 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Може він уже й відлучився.
Але автор цього не хоче.
Може й так. Мені он 45 а мама досі з шапкою запокоїтись не може
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляОбращеница
Так і я про це.
Автор пише -проблеми з СИНОМ.
А син нормальний.
Проблеми з мамою (((
Автор пише -проблеми з СИНОМ.
А син нормальний.
Проблеми з мамою (((
Обращеница• 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Так і я про це.
Автор пише -проблеми з СИНОМ.
А син нормальний.
Проблеми з мамою (((
Автор пише -проблеми з СИНОМ.
А син нормальний.
Проблеми з мамою (((
100%
harchushyn• 27 марта 2023
Автор, ви справді питаєте ...Как вести себя?
Якщо так-то прийняти,що якщо ви вказуєте іншій людині що робити,то це розцінюється,що ви розумніша,а він дурніший.
Прийняти,що він не настільки дурний,що не розуміє як одіватися.
Не втручатися у те до чого ви не маєте прямого відношення.
Туфли в чешуе• 27 марта 2023
Ответ дляЖдушечка
))) не верю. В 18 лет я уже в Америку на пол года улетела без родителей ) а что мы там вытворяли маме оучше не знать ) какая там шапка ))
Аж цікаво стало, а що ви там витворяли
?
Директор Пляжу• 27 марта 2023
Столько настрочили из-за шапки😄16 летнему оболтусу
Одел не одел- такая фигня
Вон в океане плещутся малыши по полтора года, мокрые насквозь, в Ирландии
Девчонки в шарфе и юбке понельщя с голыми синими ногами😃
Ещё и работают в супермаркетах и отелях с 10 лет
И только наши: закутайся и ребёнок не для работы рождён
Ох и клуши😄
Одел не одел- такая фигня
Ох и клуши😄
Директор Пляжу• 27 марта 2023
Мелкий дождь фигачит сутками напролёт, шуруют себе все: кто на велике, кто пешодрала, дамочки, пожилые , подростки
И это сегодня плюс 3)
И все ок
А у нас дождик: все, детей под крыло, ножки промочу, волосы будут мокрыми😁
Тут вообще никто не парится по этому поводу
Поэтому и стройные и крепкие в основном и здоровые чистые лица
И это сегодня плюс 3)
И все ок
Жена миллионера• 27 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Тольео лечу я потом
не лечите.. достаточно взрослый, чтобы лечиться сам!!
Обращеница• 27 марта 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Одел не одел- такая фигня
Ох и клуши😄
Одел не одел- такая фигня
Ох и клуши😄
18-летнему, попрошу. При +6
Мира всем• 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn
...оказалось, это не так уж просто...
А що ви уже зробили,щоб цього позбутися?
Лікування приймали?
Консультації лікарів.
Чи що ’не так просто’?
Лікування приймали?
Консультації лікарів.
Чи що ’не так просто’?
Яке лікування? Ви про що?
Не так просто отпускать ребенка и перерезать пуповину. Не каждая мама может в 18 лет выпихнуть из дома и будь что будет.
Да,я знаю свою проблему,я с ней борюсь,вернее сама с собой борюсь.
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляМира всем
Яке лікування? Ви про що?
Ну як ви можете сама боротися не маючи інструментів для боротьби.
1.
Ви читаєте літературу ,книги якісь, слухаєте порад психологів щодо цього? Тобто вникаєте в цю проблему?
2.
Тривожність лікується медикаментозно також.
3. Психолог чи психотерапія також вам дууууууууууууууууже в цьому допоможуть. Як відволікатися, як переключатися, як заспокоюватися.
Чому ’випихнути’ зразу.
Не тривожитися так сильно,не портити життя дитині своєю тривожністю.
1.
2.
Чому ’випихнути’ зразу.
Мира всем• 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn
1.
2.
Чому ’випихнути’ зразу.
1.
2.
Чому ’випихнути’ зразу.
Звісно,що читаю ,дивлюсь. В мене проблема не з шапкою, боюся,бо тільки почав їздити за кермом, щоб не вляпався ніде ,бо були серйозні епізоди. Але це все вислуховує чоловік, малому стараюсь не озвучувати......я знаю,що це моя проблема. Я раніше і подумати не могла,що це так важко переживати. В мене діти дуже самостійні змалку.
Тому я автора розумію і обіймаю.
Директор Пляжу• 28 марта 2023
Ответ дляОбращеница
18-летнему, попрошу. При +6
Єто все менят, соррри