Милота• 03 мая 2023
Допоможіть зробити завдання з укр мови 5 кл
Ми вважаємо відповідь це останне речення, але воно якесь не повне.
Инста_Богиня• 03 мая 2023
Господи, та дайте дитині можливість бути розвиненою людиною, щоб потім от такі теми не створювати. Ми вважаємо
Пускаю бісики• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
Всі речення вірно написані
Теж так вважаю. Там по два однорідних члени зі сполучниками, а в) вже стоїть кома.
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляПускаю бісики
Так і є
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
5-й клас й ви говорите ’Ми’ ..?
А як ще, якщо разом уроки роблять? Я б у такому випадку теж ми сказала
Милота
• 03 мая 2023
Ответ дляПускаю бісики
А яка ж відповідь на цей тест?
Грушки-яблочки• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
І вам не соромно було б за це!?
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
І вам не соромно було б за це!?
За що? За те, що уроки дитині допомагаю робити? Кумедна ви))
Морковна• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
на это задание вы дали неправильный ответ
oksana_kseniya• 03 мая 2023
...коли разом вчимо уроки ..стосовно ми... я своій дитині кажу: ми пахалі я і трактор!!!))))
Морковна• 03 мая 2023
Ответ дляМилота
А яка ж відповідь на цей тест?
автор, у вас есть Гугл поиск? да и ребенок в пятом классе уже должен уметь им пользоваться,если правила не учит
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляМорковна
А який правильний? )) Хоча мені все одно - це не моїй дитині треба.
Морковна• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
надо сначала понять,что такое однородные члены предложения,а тупо написать ответ, без понятия о чем речь, детям пользы не принесет
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляМорковна
Ще раз тоді. На фото автора всі речення написані вірно.
Грушки-яблочки• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
За те, що принижуєте власну дитину як цілістну індивідуальну особистість
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Морковна• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
как раз одно,где надо было поставить запятую, написано неправильно, запятая уже стоит. Но автор же не уверенна в своем ответе,значит не до конца понимает, что такое однородные члены и в каких случаях надо ставить запятую. Чем она может помочь ребенку?
Коко Шанель• 03 мая 2023
Из того, что я вижу на картинке, нигде не нужна запятая (либо совсем, либо она уже стоит).
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляМорковна
Так а в чому моя відповідь не вірна? Я бачу на фото достатню кількість ком у потрібних місцях. Це я не права в тому, що автору лекцію про однорідні члени речення не прочитала? Так ви з цим на відмінно можете впоратися. Запропонуйте автору. Я тут до чого?
Морковна• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
ответ не все написано правильно,а запятая стоит правильно в таком-то предложении, потому что..
котопёс• 03 мая 2023
Ответ дляМорковна
Ви настирлива…
Морковна• 03 мая 2023
Ответ длякотопёс
Ви настирлива…
и в чем моя настырность,в том,что ответила на ваш вопрос?ну,не обращайтесь ко мне
Всіх підсаджую• 03 мая 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Варіант в), але там вже стоїть кома.
Ага, учительница затупила чуток🤭