Выгонять их или нет?
Я лично верю и надеюсь что да.
А вы за или против?
Я за потому-что не могу представить что бы в воющей стране, в столице Украины главная православная святыня принадлежала тем кто подчиняется патриарху Кириллу который благословил русских оккупантов на войну против Украины.
Священники этой церкви первыми перешли в коллаборанты на сторону врага на оккупированных территориях..
Было видео до обысков СБУ как в Лавре пели и молились за Рассию.. Это вообще шок.
Так что все что происходит это полностью оправданно и отвечает духу времени.
Очень надеюсь что в Лавре не будет этих.
Я лично верю и надеюсь что да.
А вы за или против?
катерина12009• 29 марта 2023
Ответ дляПиона
Нарешті тема! Я вже хотіла сьогодні брати дітей, малювати плакат : ’Геть путінських попів з української Лаври’ і йти туди. Бо подивилась стрім звідти, це ж треш! Особливо баба у білій куртці! Кричать кремлівські наративи у серці Столиці! Цю Лавру мій батько реставрував. Він був заслуженим будівельником України, реставратором, головним технологом. Скільки він там здоров´я поклав! Був справжнім патріотом! Щоби що? Щоб зараз там оці потвори топталися?? Коли наших дітей убивають ті, кого благословляють їх попи??!
Це мої емоціі, а якщо по суті, то Договір оренди скінчився - допобачення. Свобода віросповідання- нехай ідуть додому до свого настоятеля і там моляться! Видати рішення суду на виселення і все! І нехай будують свої церкви, якщо ім дозвіл надасть держава (сподіваюся що не надасть). Або орендують де інде. А взагалі, з їх наративами, давно потрібно заборонити, як террористичну організацію, ніякі вони не віряни, а справжні коллаборанти і терористи, благословляють снаряди, якими вбивають наших дітей.
Бачила відео, там взагалі у вірян криша поїхала ’приватизували Бога’
Ответ дляMariya Prokhorova
Люди мають перестати ходити в ті московські церкви , змінитися на ментальному рівні
А моя сусідка каже ’ вогонь же на нашу пасху з з‘являється ’
Я туди й за гроші не піду. До самрсвчта ні ногою)))) ПЦУ - приватна і практично ніким не визнана конторка))
Чашечка кофе• 29 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Ви б краще так завзято боролися б мародерами,вбивцями,гвалтівниками,розкрадачами гуманітарок...
Чи хтось з вас допоміг такий кількості людей,постраждалим від війни,як вони???
Не можуть бути російські попи помічниками
Ответ дляЧашечка кофе
Звичайно! Бо російські-в Росії.У нас українські.
Але чому ж це правило не стосується депутатів,керівництво любої державної установи???
Більше половини має і громадянство Росії,і майно,і бізнес.І спокійно з ними співпрацюють.
Чашечка кофе• 29 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Так якого в Лаврі моляться за росію та гунядєва?
Ответ дляЧашечка кофе
Ви це на самій службі почули,чи на прямій трансляції?
А,напевно на підставних відео з інтернету.
Знаєте,я це чую постійно,що саме ми молимося за Росію,та Кирила.
Але чомусь ми про це не в курсі.Про це говорять тільки ті,яких на службах немає.А ті хто ходять,говорять зворотнє.Так кому ми маємо вірити?
Чашечка кофе• 29 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Ще у 2017 році чула!
Чашечка кофе• 29 марта 2023
Ответ дляКатюндра
А тоді,випадково не чули,як вся верховна рада ’тусіла’ в Росії? Як всі говорили російської, на чолі з теперішнім президентом???
Багато чого було у 2017...
Це теж підставне відео? Не хочу продовжувати дискусію з фсбшно рпцшними зомбі
Чашечка кофе• 29 марта 2023
Ответ дляКатюндра
А,ну це звісно ж все змінює.
Шок,Сенсація! Прям на службі таке сказали!!!
Хто ще зомбі!
Якого він взагалі це каже? Дамбілі бамбасс це всім дуже відомі методички!
Чашечка кофе• 29 марта 2023
Тут нова порція трешу.
Дивитися з 3 по 4 хвилину.
Паша зрозумів, що із Лаври його таки виженуть, вороття назад немає. Тож якщо він раніше апелював до Президента Зеленського, зараз він його проклинає.
І родину його.
Всіх.
Цитую.
«кажу вам, пане Президенте, і всій вашій сворі, що сльози наші не впадуть у землю. Вони впадуть вам на голову!
Ви думаєте, що увійшовши у владу на наших спинах (аааааа!), ви можете так поступати?
Господь не простить ні вам, ні вашій родині!»
Далі там окремо про «одержимого буйством диявольскоі ненависті» міністра культури.
Як думаєте, тягне на статтю? Як на мене - цілком
Дивитися з 3 по 4 хвилину.
І родину його.
Всіх.
Цитую.
Ответ дляКатюндра
УПЦ на староцерковном служат или перешли на украинские молитвы?
Irisha0604• 29 марта 2023
Ответ дляdevchenka perchenka
Днями була в них остання служба, я вражена кількістю людей, які їх підтримують , там на фото жінок, бабусь , молоді більше ніж минулого року на вокзалі, на початку війни…, може це підставні фото? Бо не віриться, що в столиці можна зібрати стільки неадекватів… , тож їхні діти, чоловіки боронять нас, а вони підтримують цю нечисть ..
А ви чому людей обзиваєте неадекватними? Ви знаєте докорінно ситуацію з церквою? Ви вивчали це поняття? Чи вам закинули проплачену новину про поминання Кирила і про те, що вони співпрацюють з рашкою і повірили? То на заборах теж пишуть, читайте і вникайте. Для мене неадеквати- це такі , як ви і ваші однодумці! А то , люди істинно віруючі! Я б теж стала на коліна перед монахами, які підняли з руїн Лавру своїми руками там працюючи. Вони нізащо не зрадять свою віру і не підуть в розкол, що є страшним гріхом. Звідки вам знати , що церква давно відокремлена від рашки, що це українська православна церква. І вона є однією канонічною, визнаною в світі. Коли намалювався Філарет зі своєю церквою КП, то цій приписали МП, щоб не плутатись. У нас є свій Митрополит . До речі, Кирила з початком війни ніхто не поминає, якщо ви не в курсі. ПЦУ придумав Порошенко, її ніхто не визнав? Чому? Чому її не визнали 12 помісних церков по всьому світу? Тому що, ця церква не є законною, вона є зручною з усіх боків для держави. А так не буває. Хочете з місячними ходити і прикладалися до святинь- будь ласка, хочете з непокритою головою, та будь ласка. Так заявив Епіфаній. Вони начхати хотіли на затверджені століттями правила , які ще самі апостоли святої церкви започаткували. Не здивуюсь, якщо геїв скоро будуть там вінчати. Ми ж по типу, такі всі хороші. Тільки на Різдво Вертеп зі спектаклем , як у будинку культури, зробила біля алтаря, саме ПЦУ. Де чорти переодягнені стрибали. Там молитись треба , а не Червону калину співати! Не на концерті! А про Розкол цей знають давно віруючі люди. Його передбачили всі святі старці і всім відома матушка Аліпія. І сказано було ними давно, що буде вигнання монахів з Лаври. І що Киів накриє страшна біда, коли останній монах покине Лавру. Мова йде про затоплення Києва , як дамба не витримає. Люди змагаються з Богом, вони пожнуть плоди незабаром. І ми хочемо миру?? Його не буде, повірте. А щоб звинувачувати людей, які не піддалися провокаціям і залишились вірними своїй церкві, читайте більше православної літератури. Діло не в Паші мерседесі, це на його совісті його справи, гроші і інше. Мова про гоніння церкви і ченців, які не мають за душою нічого. А напади на Хресний хід? Де жінки і малі діти - все! Їх закидали камінням , як вони йшли до Почаєва?? Це патріотизм? Це істинно віруючі ПЦУ? Ненавиджу Порошенка і його свору шакалів, які все це проплачують.
Irisha0604• 29 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
В чому вона не права?
Ответ дляIrisha0604

Очень благодарна Вам за пост!👍