Дівчатка, доброї ночі. Моєму батьку в травні виповнюється 60 років. Ми вже не бачилися рік - я з дитиною закордоном, він сам живе в Київській області (наші села після окупації). Чи зможе він перетнути кордон після дня народження? Чи потрібні додаткові довідки? Ми з сином дуже скучили за дідусем. Будь ласка, без хейту та питань - чому не вдома. В нас з моїм батьком тільки ми і лишилися, мама давно померла. Тато - військовий пенсіонер, чоловік ще служить.
english book• 29 марта 2023
Ответ дляKoHope
Немає, він повністю звільнений. Ветеран Збройних сил України
Значить виїде.
Обмеження можуть бути згідно законодавства-кримінальні провадження, борги, держтаємниця та ін.
Читаю по вечерам• 29 марта 2023
Ответ дляKoHope
Якщо дуже високе звання, то можуть не пускати до 65 р.