Мрію про пончик• 31 марта 2023

Реально повернути гроші? Заміна загубленого паспорту українського в Україні

Така ситуація що загубила паспорт, я з переляку в міграційній службі заплатила, оформила все на заміну паспорта. Це вчора було. Але через фб мені його повернули, мій паспорт. Вже не потрібен мені новий. Я можу повернути гроші по закону?
Летала_НаМетле• 31 марта 2023
Ваш старий вже може бути анульований
автор Мрію про пончик • 31 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ваш старий вже може бути анульований
А как узнать анулирован или нет? (
Безпорадна Кроко• 31 марта 2023
Ні, отримуйте тепер ID. Закордонних може бути два, а Ось українських - ні
navariya• 31 марта 2023
Не чекайте надій(
Невидимка Майя• 31 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ваш старий вже може бути анульований
Не може, а точно. Ще коли документи подали.
ВЫВсеВрете• 31 марта 2023
Ответ дляМрію про пончик
А как узнать анулирован или нет? (
Проверьте на сайте Миграционной службы. Но наверняка уже недействителен. В случае если бы не нашелся, Вы же не хотели бы, чтобы на Вас кто-то кредит навешал.

https://dmsu.gov.ua/services/nd.html
автор Мрію про пончик • 31 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете

https://dmsu.gov.ua/services/nd.html
Спасибо большое! Проверю