ГоловнаЯ• 02 апреля 2023
Болит голова от напряжения
Девочки, посоветуйте, не знаю с чего начать, проблема в следующем - когда начинаю активно думать начинает болеть голова. Когда выполняю какую-то уже знакомую, привычную работу всё нормально, а когда что-то новое или сложное, где нужно хорошо подумать начинается сильная головная боль. Работа связана с умственным трудом, я бухгалтер, поэтому сильно мешает в работе. С чем это может быть связано? С чего начинать обследование?
Ловлю капці• 02 апреля 2023
у меня такое было. Пару дней пила обезбол, потом мозг привык и не было болей
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Какое обезболивающее пили?
Позаземний розум• 02 апреля 2023
Или от нервов поднимается давление, или спазм сосудов. Сделала бы доплера и давление мерила ежедневно неделю, например
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Доплер сосудов головы и шеи?
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я би спазмолгончика випила
Может но-шпу попробовать?
Ловлю капці• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Какое обезболивающее пили?
та любое, что помогает при обычной головной боли
муха в кедах• 02 апреля 2023
У мене так само, як почала працювати на новій роботі, то кожен день боліла голова протягом двох тижнів поки звикала до нової програми. Зараз десь раз в тиждень болить, коли загружений день на роботі. Робила МРТ, кт, перевіряла судини - все ок. Лікарі кажуть, що потрібно уникати стрес і розумових навантажень 🤷
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ длямуха в кедах
Як же їх уникати, коли робота -це стрес і розумові навантаження? (( А до якого лікаря зверталися?
муха в кедах• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Зараз - до сімейного. До появи сімейних лікарів, терапевт завжди давав направлення до невропатолога.
волосатое стекло• 02 апреля 2023
Автор, те саме. Допомогло: 1. ботокс, як не дивно. 2. Окуляри для комп´ютера. 3. Фізична активність, зал плюс обідня перерва на прогулянку, а не сидіти.
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Ботокс удивил больше всего! Спасибо!
Ворую вкусняшки• 02 апреля 2023
Всі проблеми з головними болями лікує невролог. Зробіть мрт голови. Але я б на вашому місці пропила якісь заспокійливі і масаж голови. Свіже повітря
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Мне терапевт назначала седафитон, от него ещё больше начинает болеть голова.
Ловлю капці• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
всі лікарі так кажуть)
Ловлю капці• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Ботокс удивил больше всего! Спасибо!
девочки здесь пишут, что ботокс помог им избавиться от мигреней
Ворую вкусняшки• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Спробуйте біфрен
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Спробуйте біфрен
Да, пробовала, очень хорошо помогает, но болит от него поджелудочная (( может можно чем-то заменить без влияния на поджелудочную?
Ворую вкусняшки• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Спробуйте таку. Ціни моніторьте, в аптеці може бути 70 грн +-
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Дякую Вам! Спробую!
Ворую вкусняшки• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Дякую Вам! Спробую!
І не забудьте про масаж голови!!! Він дуже допомагає, головне не лінуватися його робити. Ну і якщо не допоможе заспокійливе, то обстежити судини голови, там немає нічого страшного, а от якщо запустити, то вже будуть болі на постійній основі. Здоров´я вам!
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
УЗИ сосудов головы и шеи, верно? А потом с результатами к невропатологу?
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Масаж голови спробую. Дякую за поради! Вам також здоров´я!
Ворую вкусняшки• 02 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Електроенцефалографія + дуплексне сканування судин брахеоцефальної ділянки. Ви зверніться до сімейного, хай випише направлення до невролога. Може вона по огляду і щось інше призначить. Тільки почитайте відгуки про неврологів, бо в нас багато застрягло в ссср
І доречі перевірьте очний тиск в окуліста, теж може так давати.
ГоловнаЯ
• 02 апреля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Щиро дякую Вам!