ШанельКуКу• 03 апреля 2023

Ви вагітніли, якщо чоловік не кінчав всередину?

Результат:
вже голосів: 117
50 (42.74%) Ні , все заплановано
35 (29.91%) Інша відповідь
32 (27.35%) Так
ТебеОноНадось• 03 апреля 2023
А если по краям?

МамОмужа• 03 апреля 2023
Ніколи. Хоча па 19 років. Маємо двох дітей запланованих
ішо• 03 апреля 2023
світ не без добрих людей

Рання пташка• 03 апреля 2023
Ні, ніколи
КоКоКоКоКоКо...• 03 апреля 2023
Ответ дляішо
світ не без добрих людей
Це як?))
Магиня• 03 апреля 2023
Борис Беккер вам расскажет)
Сіточка• 03 апреля 2023
Ответ дляМамОмужа
В мене 21 рік. Теж ніколи. Двоє запланованих дітей
я Кукарача• 03 апреля 2023
В мене низька фертильність. Чоловік кінчає в овуляцію, немає вагітностей вже 2 роки після пологів.
Привіт з ботойбіччя• 03 апреля 2023
Непорочное тоесть?)

Гомосноб• 03 апреля 2023
Ответ дляя Кукарача
Так це не в тему взагалі
я Кукарача• 03 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Так це не в тему взагалі
Це як виключення. Але воно буває.
Женщинас• 03 апреля 2023
Легко.
Навіть в безпечні дні.
Перерваний статевий акт не для нас. Вагітнію миттєво.
автор ШанельКуКу • 03 апреля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це як?))
Сурогатне мабуть
Вподобайден• 03 апреля 2023
Да! Да! Да!
Жінка може завагітніти, навіть якщо чоловік не кінчає в неї! Мені здається, що це вже треба десь в законах прописати, щоб жінки нарешті це зрозуміли. Ну в 21 столітті цього не знати- це якийсь треш
LIANA171185• 03 апреля 2023
Было дело)
А теперь смотрю и радуюсь,ибо это мое счастье и мой смысл жизни
автор ШанельКуКу • 03 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
Да! Да! Да!
Я це знаю. Просто цікаві реальні випадки. Чоловіки часто не вірять , що так вагітніти теж можливо . Мій такий ,темний
LIANA171185• 03 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
Да! Да! Да!
А ещё знаменитый миф ’Пока кормишь грудью-забеременеть нельзя!’.
Слышала от знакомых пару раз:Старшему месяцев 5-6,а она снова в положении.И кормила же грудью.Как?
Вподобайден• 03 апреля 2023
Ответ дляШанельКуКу
о да! ’як це ж ти завагітніла, я ж не кінчав у тебе’
Жертва интернета• 03 апреля 2023
Ні. Ппа не практикуємо, так як вагітнію на раз два.
Але є досвід що начебто презерватив був цілий, принаймі візуально перевіряв чоловік. Так як завжди боялися саме того що може лопнути, а вагітність таки наступила.

Бодіпозітівна• 03 апреля 2023
З 2 колишніми партнерами були іноді ППА, відносини тривали по 5 років кожні - жодного разу не завагітніла.
Потім зустріла чоловіка, одружилися і вирішили планувати. Завагітніла відразу з першого разу як закінчив у мене
Кредитная• 03 апреля 2023
Нет, спираль поставила, поэтому секс без проблем с мужем.
барабанщица• 03 апреля 2023
Ответ дляLIANA171185
Это я так появилась, пока мама старшего грудью кормила))
постою_послушаю• 03 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
Да! Да! Да!
Сейчас Вам расскажут, что то у вас мужчины неумелые и просто контролировать себя не могут. То ли дело их хладнокровные нордические мужья с самообладанием Штирлица
автор ШанельКуКу • 03 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Знаю випадки, коли і зі спіраллю вагітніли . Так було у моєї куми та колеги
автор ШанельКуКу • 03 апреля 2023
Ответ дляКредитная
В мене стояла 3 роки , то все було ок
Пез Году Неделя• 03 апреля 2023
А потом темы здесь, как все предохранялись, а теперь хотят аборт.
Автор, даже у контрацептивов нет 100% гарантии, что уже говорить о сексе без презерватива.
Кредитная• 03 апреля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Не знала что можно со спиралью забеременеть, теперь буду знать, спасибо Вам за информацию
Холодная каша• 03 апреля 2023
У меня работает ппа пять лет, хотела бы, если честно, чтобы ребенок получился сам собой, без планирования, как приятный сюрприз. Потому что без этого не уверена, что решусь когда-то целенаправлено пробовать. Но пока увы. Этот метод точно не всем подходит, но у многих пар работает.
Natalifairy• 04 апреля 2023
Вагітніла, коли всередину. Не планували.
Natalifairy• 04 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Вот-вот. Тоже не уверена, что смогла бы целенаправленно планировать. Теперь вот через месяц жду свой киндер-сюрприз. Хотя все равно не готова к ребенку и детей не люблю.