Да Щас же• 04 апреля 2023
Технічний ліцей КПІ та Політехнічний ліцей КПІ - різниця?
Хто там вчиться, яка різниця? Відгуки дуже різні. На сайтах шкіл все завжди красиво, а на ділі як? Як у них з результатами ЗНО випускників?
Соседушка• 04 апреля 2023
У знайомого діти навчаються в Технічному ліцеї, на Уманській. По розповідям знаю, що там дуже сильна програма, діти після закінчення отримують дуже високі бали ЗНО. Але і вчитися важко, вчители вимогливі. Пару років назад Технічний ліцей був на 2-мі місті по ЗНО. Старша дитина у знайомого вже закінчила ліцей, ЗНО було 198 балів.
Млинці зі смайликом• 04 апреля 2023
З результатами ЗНО можете ознайомитись самостійно
Але якщо вам у 5-й клас, то до ЗНО ще дожити треба.
Вчитись дуже і дуже важко. Подумайте точно вашій дитині по силах складна (!) математика 2-3 години щодня. Плюс спецкурси, плюс олімпіадна математика, плюс фізика, плюс всі інші предмети теж треба вчити.
На виході, якщо 7 років такого темпу дитина витримає, то ЗНО - вже не проблема, а легка прогулянка
Да Щас же
• 04 апреля 2023
Дякую, ознайомилась. Результати зно з математики вище у ліцеї №145 Печерського р-ну, нам ближче.
Нехай щастить• 04 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
хххххаааа,спробуйте вступити до 145!
Млинці зі смайликом• 04 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить
хххххаааа,спробуйте вступити до 145!
і там, здійснюється, з 7 чи 8 класу прийом
Лунтик-паунтик• 04 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
Це найкращий ліцей
Да Щас же
• 04 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить
хххххаааа,спробуйте вступити до 145!
вони приймають переможців олімпіад за співбесідою, але нажаль нам потрібен 10 кл, а у них програма на 3 роки - хоча б з 9 починати. Так що ми політаємо із 145.
Да Щас же
• 04 апреля 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
8 та 9
Млинці зі смайликом• 04 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
Так а різницю між політехнічним та технічним хто-небудь знає?
Будь-який.
Якщо у вас переможець олімпіад, можете ще спробувати УФМЛ
Вишневий цвіт• 04 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить
хххххаааа,спробуйте вступити до 145!
Ох((( не раджу 145. Дуже-дуже не виправдовує очікування. Хоча середній бал у сина 10.8 за попередній семестр. Чесно...шкодую, що наполягла на переході в цей ліцей. До нього навчався в одному із згаданих автором.
Да Щас же
• 04 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Тобто кпї-шні ліцеї легші?
Вишневий цвіт• 04 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
Тобто кпї-шні ліцеї легші?
Ні, не легші. Якщо вам потрібно в 10 клас, то тут як пощастить. У КПІ ліцеї на фарт - який вчитель бере групу, одному класу пощастить і з фізикою і математикою, наприклад, а іншому - ні.
Мені не подобається адміністрація і їх політика, а від них багато чого залежить. Директору давно пора на заслужений відпочинок.
Да Щас же
• 04 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Зрозуміла...
Культ Інтелекту• 04 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
В 10-ий клас приймають, але в індивідуальному порядку
Да Щас же
• 04 апреля 2023
Ответ дляКульт Інтелекту
Так, мені сьогодні по телефону відповіли, що якщооооо звільниться місце наприкінці серпня дзвоніть. І то, всі учні ’щільно сидять на своїх місцях, навіть якщо повиїжджали’... отакі справи... Кому ж ми вже в серпні потрібні..
Млинці зі смайликом• 04 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
Здавайте іспити в інші мат.ліцеї (Русанівський, УМФЛ, 208, 178, 142, Лідер, Технічний), де буде набір, це завжди корисно. А якщо звільниться місце, то підете ближче до дому
Культ Інтелекту• 04 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
Зараз в кожному з 9-их класів є по 2-3 вільних місця. І в 10-і класи далеко не всі пораплять. Тому варто в 20-их числах серпня зателефонувати й дізнатись про наявність вільних місць.
І, як писали вище, пробувати вступати в інші ліцеї Києва, щоб були запасні варіанти.