Смурфик• 10 декабря 2024

З нуша в росток 2 клас

Хто скакав з програми в програму,як швидко адаптувались діти?
Дитині не цікавий росток, точніше вона дуже швидко все виконує, вчитель каже, що не може готувати їй на кожен урок щось інше. Вирішили з наступного семестру перевести до школи з ростком. Подивилася на математику по ростку, укр мову, природу і інформатику і досить непоганий рівень, інша подача, темп теж інший.
Як справляються ваші діти, які вчаться по ростку?
Дякую
В шоколаде• 10 декабря 2024
Ви самі перечитували, що написали? Чи по Фрейду?
автор Смурфик • 10 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Перечитала
І?
автор Смурфик • 10 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Не цікава програма нуш
Пес Патрон• 10 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
Перечитала
І?
Росток не підходить хочемо перевести в росток...
Пес Патрон• 10 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
Не цікава програма нуш
В якому класі дитина?
автор Смурфик • 10 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Ну ви не розумієте, що я помилилася?
Пес Патрон• 10 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
Ну ви не розумієте, що я помилилася?
Ви написали ’’ і.’’.. та я вам пояснила... Нічого більшого
автор Смурфик • 10 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
В якому класі дитина?
В темі написано - 2 клас
Вкаблучках• 10 декабря 2024
Головне, щоб атмосфера в новому класі була хороша. Якщо нуш без проблем, то з ростком справиться, тим паче в 2 класі :)))
Пес Патрон• 10 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
В темі написано - 2 клас
У мене син пішов в школу по старій програмі. До нуш. Був клас росток. З 5 класу їх перетасували.. і зараз вони навчаються точно не по ростку та старою програмою. Бо дз немає майже. Уточніть це бо з 5 класу може бути сюрприз де всі по нушу
Пес Патрон• 10 декабря 2024
Росток краща програма. Але чи буде вона соблюдена після.. це питання.