Кондуктор трамвая• 05 апреля 2023

Кто робить манікюр сам собі ? Покажіть

Хоча б Анонімно звичайно
Надихніть
Купила фрейзер, лампу, лаки
Поки вчусь по відео. Подобається
Хочу навчитись робити сама собі вдома
Покажіть, хто вже що вміє
Дякую
Ruovet• 05 апреля 2023
Делала первый раз в жизни, так что звыняйте)
Точная копия плова• 05 апреля 2023
Покриття зробила другий раз в житті
Не против• 05 апреля 2023
Ось тільки покриття, кутикулу не чіпала
АгатаХристя• 05 апреля 2023
Мой любимый цвет. Есть еще более молочный. Цветники делаю очень редко
40каградусная• 05 апреля 2023
Ответ дляНе против
Ось тільки покриття, кутикулу не чіпала
красивый цвет, прям люблю такие
это гель?
Дама_из_рекламы• 05 апреля 2023
Оо, я не покажу свій манікюр, бо сильно вже підросли. Та і я постійно рву кутикулу, може хтось порадить відео де доступно для жирафа пояснюють як самій собі робити?
Весела пiсенька• 05 апреля 2023
Кутикула вечно сухая, что ни делай.
Освічую темряву• 05 апреля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Кутикула вечно сухая, что ни делай.
Гарний колір!
автор Кондуктор трамвая • 05 апреля 2023
Ответ дляНе против
Ось тільки покриття, кутикулу не чіпала
Класс
Да_Я_ТакаЯ_• 05 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы

Година відео періоду карантинів, було платне, але дуже бюджeтно. Подивіться, може Вам допоможе теж.
Омлетик• 05 апреля 2023
Да_Я_ТакаЯ_• 05 апреля 2023
Мої останні, зараз якраз збираюся знімати крайнє покриття термо базою Токі, яка в теплі молочна, в холоді какао, але чим покрити ще не визначилась, манікюрна муза сьогодні ще не прийшла.
Весела пiсенька• 05 апреля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Гарний колір!
Спасибо. Так захотелось яркого, что я и педикюр таким сделала
Ответ дляАгатаХристя
Гарно
Zara Zara• 05 апреля 2023
Дівчата ,чому ногті жовтіють ,може від рідини для зняття лаку?
Хто знає
Освічую темряву• 05 апреля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Люблю такие цвета! Особенно на ногах
Освічую темряву• 05 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Хто знає
Таке бувало після звичайного темного лаку. Або щось готували і нігті пожовтіли.
куркулиха• 05 апреля 2023
несколько лет уже себе делаю
Мамашка-5555• 05 апреля 2023
У мене швидко відшаровується лак від нігтьової пластини. Не розумію чому. Можливо база поганої якості?
куркулиха• 05 апреля 2023
Ответ дляМамашка-5555
обезжириваете хорошо?
Да_Я_ТакаЯ_• 05 апреля 2023
Ответ дляМамашка-5555
Причин десятки, Ви ж не думаєте, що ми тут на раз -два відповімо. Яка у Вас база, лампа і підготовка пластини до покриття? Яка нігтева пластина, тонка, гнучка? Довжина?
Ответ длякуркулиха
обезжириваете хорошо?
А чим це можна зробити ?
Нагадайте
Звоночек• 05 апреля 2023
Відрізала під ноль, набридли ці нігті
Ласковая_львица• 05 апреля 2023
Пару месяцев учусь
куркулиха• 06 апреля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А чим це можна зробити ?
Нагадайте
Дегидратор, преп. Я вообще использую муравьиный спирт, дёшево и сердито))
Да_Я_ТакаЯ_• 07 апреля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А чим це можна зробити ?
Нагадайте
Я купую засіб від Фурман 3 в 1, зняти липкість з бази, гелю, топу, але на етапі підготовки пластини використовую як чорновий засіб для зняття пилу, за ним беру або засіб СНД Скраб фреш, або Астонішинг Блу скраб і до скрипу тісно прижимаючи протираю, далі дегідратор і безкислотний праймер тонко, не наслоюючи.
Потім адгезивна прозора база ( зараз у мене Універсальна та Скотч від ПНБ) втираючим середнім, ближче до тонкого, шаром. Полімеризую 60-90сек, в залержності від бази, знімаю липкість. Далі що уже за планом - гель, акригель чи гель-лак.
Вчора робила черговий манікюр по корейським мотивам з голографічною кішкою на базу термо, в теплі підсвічує молочна основа, в холоді рожева. На сонці сяє, граюся, є можливість і настрій