Екатерина1801• 05 апреля 2023
Было дело...КТ, биопсия, симптомы могут быть самые разные, в т.ч. и внелегочные
Ответ дляТриАна
У нас зараз під питанням, підкажіть як вам становили
І чого саме саркоідоз у вас?
Через пятна красного цвета в районе груди. Также раньше было очень частое покакашливание, а так больше особо и ничего. А у Вас какие симптомы?
Ответ дляЕкатерина1801
А как лечили?
Ответ дляSVETILO-a766
Кашель, спочатку на рентгені а потім кт в легенях побачили шось, от тільки взяли біопсію з легень і часточку шкіри з ноги бо там теж плями червоненькі, поки чекаєм, виключили туберкульоз поки тільки
Екатерина1801• 05 апреля 2023
Ответ дляSVETILO-a766
А как лечили?
Лечат гормонами, точнее с них начинают. А там по ситуации, если ремиссия наступит, то хорошо, а нет или рецидив, то цитостатики добавят (метотрексат). Вы в институте пульмонологии, Киев?
Ответ дляТриАна
В мене ще додатково кучу аналізів і кт. Але попередні роки рентген нічого не показував і ось як рік просто плями, які не проходять і не турбують, тому і пішла до ревматолога
Екатерина1801• 05 апреля 2023
Ответ дляТриАна
Как брали биопсию?
Ответ дляЕкатерина1801
Ні, це просто ревматолог сьогодні так написав.
Екатерина1801• 05 апреля 2023
Ответ дляТриАна
Наркоз був повний чи сон такий медикаментозний, час тривав через рот апарат той вводили
В Феофанії робили, це чоловіку
Трансбронхиально, поняла
Ответ дляЕкатерина1801
І допомагає лікування чи це вже постійно?
Екатерина1801• 05 апреля 2023
Ответ дляSVETILO-a766
Цим взагалі то пульмонологи займаються..Але якщо немає, то напевне і ревматологи можуть, там така ж терапія, що і при ревм.хворобах
Екатерина1801• 05 апреля 2023
Ответ дляТриАна
Може я не знаю як правильно називається, другу добу кров’ю відхаркує(( але кажуть це норма бо бронхи пробивають, наче так
Ну якщо відщипували матеріал, то можливо кровохаркання. І для хвороби теж характерно як симптом. Хоча дочекайтесь гістології..
Екатерина1801• 05 апреля 2023
Ответ дляТриАна
Так шось відщіпували для ретельної перевірки
А як ви чи той як хворів, одужав?
Хвороба невиліковна. Ремісія це справа тимчасова, на жаль...
Ответ дляТриАна
Як сказали шо це можливо воно я ясна справа давай гуглити так толком і незрозуміла шо воно де береться і як боротись( я взагалі панікер
А з якими симптомами Ви звернулись до лікаря?
Ответ дляSVETILO-a766
Кашель скоріш підкашлювання було постійне але уваги не звертали, такі обставини, був контакт з туберкульозним хворим і робили рентген і після того як він не сподобався пішли далі перевірки, по суті як би не рентген то і не звернулись би до лікаря
Ответ дляТриАна
В мене підкашлюваннґ було вже років 5 і от тільки як рік явились плями, але підкашлювання пройшло
Ответ дляТриАна
А вам діагноз вже повністю цей підтвердили?
Ще поки ні, завтра здаю аналізи на виявлення цього захворювання і плюс кт і ще багато різних
Avanturistka• 05 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина1801
Звичайно виліковна. Якщо ви про саркоїдоз. І повторно її не буває у людини. Моїй мамі робили операцію. Одна легеня була дуже в поганому стані. Але взагалом саркаїдоз був обох легень. Потім 3/4 дні після операції в стаціонарі, потім за 7/10 днів результати біопсії (все ок, і ми дуже щасливі) і місяць-три на ліках (одні з яких проти онко). за рік повторний огляд. Якщо потрібно, дам контакти (Київ). Лікар професіонал
Avanturistka• 05 апреля 2023
мама мала шалену слабкість. задишку. швидку втому. схудла. поганий апетит
Ответ дляAvanturistka
Напишіть в особисті по лікарю, щоб потім можна було звернутись. Буду щиро вдячна
Avanturistka• 06 апреля 2023
Ответ дляSVETILO-a766
ок. завтра уточню у мами номер. бо я його немаю
Екатерина1801• 06 апреля 2023
Ответ дляAvanturistka
Це ви описуєте ремісію, добре, що у вас так) Якщо поділитесь лікарем, буду вдячна) Може я його і знаю, якщо з інституту)