Мами як ви боретесь з закрепами? Малому 2,5 місяці, 2 дні може не какати, на 3 день вже ставлю свічку, боюсь щоб не звик до тих свічок. Педіатр порадила мені попити лактувіт( він на гв), але не знаю чи допоможе
Ворую вкусняшки• 06 апреля 2023
На гв моя дитина какала раз на 6-7 днів. Без дискомфорту і абсолютно ідеальними масами. На повному гв це варіант норми. Виходить, ваше молоко добре засвоюється. Знайдіть адекватного педіатра
Ответ дляУх яка ж Я
Яка консистенція кала?
Нормальна, як кашка 😁
Яичница с беконом• 06 апреля 2023
Якщо живіт не турбує, то нормально. Не звикає до свічки, якщо це дійсно закрепи. Син почав нормально ходити в туалет після вводу прикорму. Тоді все пішло добре. А до прикорму будо не дуже Ок. Свічка була рятівниця або водичка перед годуванням, якщо спасала.
Ответ дляВорую вкусняшки
Просто він до цього міг кілька раз на день сходити, а це так різко перестав, і мені здається його це турбує, бо плаче і піджимає ніжки під живіт
Покращена• 06 апреля 2023
Якщо саме закреп, то можливо недостатньо рідини. У доньки був в пологовому через високу температуру в приміщенні та відсутність достатньої кількості рідини в перші дні ГВ.
Син (на ШВ) в такому віці не хотів випорожнюватися через кольки, але закрепу не було насправді. Рятувалися газовідвідною трубочкою або ватною паличкою (так навчили у неонатологічному стаціонарі). Все нормалізувалося, як пройшли кольки.
Дуже класно налагоджував роботу ШКТ Симбітер, але від закрепу, на мою думку, він не рятує.
Покращена• 06 апреля 2023
Ответ дляnataliya09070907
Якщо ніжки піджимає, то турбує животик.
Можна спробувати перед годуванням масаж животика за годинниковою стрілкою, викладати на животик. Але моєму допомагали тільки фізичні подразники, нажаль. Ні до чого не звик, як перестали мучити кольки, і ввели вольовим рішенням педіатра овочевий прикорм, життя налагодилося.
Свічок гліцеринових тоді не було в продажу (перереєстрація була чи щось таке). Якщо вони працюють, то користуйтеся, звикання не буде.
Ух яка ж Я• 06 апреля 2023
Ответ дляnataliya09070907
Нормальна, як кашка 😁
Тоді все ок. У немовлят на ГВ закреп визначається консистенцією. Якщо він як у дорослого чи козиними кульками - то закреп. Якщо як магазинна сметана - то все ок
ОхиИВздохи• 06 апреля 2023
Ответ дляПокращена
Якщо ніжки піджимає, то турбує животик.
Дочь на грудном было не какала до 6 дней. Педиатры говорили что на ГВ это вариант нормы. Ребенка не беспокоило абсолютно,беспокоило меня) всегда помогал массаж. Делала так:клала ладонь на живот где пуп и по часовой стрелке надавливала. Потом просто по часовой стрелке по кругу слегка надавливала и вела как бы к лобку. Успех был всегда)
Парова машина• 08 апреля 2023
На ГВ 7днів це норма. І закреп це коли не може покакати, а калл твердий.
Педіатр Вам?! порадила послаблюючий?
Ви і на дієті напевно?
Педіатр Вам?! порадила послаблюючий?
Ви і на дієті напевно?