Сусановна• 06 апреля 2023

Позняки де тут якісно ставлять коронки на зуби та лікують?

Може ще третю?• 06 апреля 2023
Мені подобається люмідент

Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Мені подобається люмідент
Ні в якому випадку туди не раджу. Вони не надаюсь гарантію на часткові роботи. Пропонують лише комплексно. В моєму випадку радили поставити брекети, потім коронку. Якщо без брекетів, на коронку гарантію не дадуть)))
Після них пішла в Дарлін - поставили коронку та надали гарантію.
Ме-лисса• 06 апреля 2023
Я лікуюся в клініці Дмитра Вишняка на Ахматовой
автор Сусановна • 06 апреля 2023
Ответ дляМе-лисса
Подобається вам?
Мао_Мяо• 06 апреля 2023
Дарлин может
АБВГДейка• 06 апреля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Мені подобається люмідент
Теж туди хожу, ціни вище середнього, але якось мені там спокійно)
До лікаря Ірини Володимирівни (терапевт)
АБВГДейка• 06 апреля 2023
Авторе, Вам передні зуби чи задні треба робити?
автор Сусановна • 06 апреля 2023
Ответ дляАБВГДейка
І задні і кутні
Ме-лисса• 06 апреля 2023
Ответ дляСусановна
Подобається вам?
Я робила там пару років тому цирконієві коронки на два передніх зуба - досі отримую компліменти, вони як справжні. Зараз ставлю імплант, в процесі. чекаю на коронки. Хірург нормальний, ортопед дуже подобається. Терапевт не сильно. Але саме для лікування зубів звертаюся до іншого лікаря, який працює приватно.

АБВГДейка• 06 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
До речі підхід до ортодонтії мені не сподобався у них. Нарахували 120 тисяч за брекети, це аж смішно.
А ситуація рівно навпаки як у Вас. Треба виправити прикус брекетами, бо неправильний. А потім - «збільшити» двійки бо вони недорозвинені, тобто щось на них поставити, вініри і тд.
Поміркована думка• 07 апреля 2023
Зараз ставлю(вже спилили під коронки),чекаю коронки(4 передні зуби)
2600грн+400 відбитки,це реальна ціна зараз по акції(до 15.04)
Клініка Diva Dent на Драгоманова,44
Звичайна ціна 3500 грн /коронка.
Досвідчений лікар Хані(Йорданець,навчався в Ізраїлі,досвід роботи 16 років)
Я пішла тому,що зваблива ціна на коронки зараз.
Задоволена,рекомендую.