Само_достаточная• 07 апреля 2023
Хто приймає препарат Лірика?
Страждаю на безсоння і тривогу,
Перший препарат лікар виписав Триттіко, не допомогло. Сьогодні відмінили, виписала Лірику, хто приймав, опишіть чи були побічні дії і які? Чи допомогла вона вам?
Шукаю трусики• 07 апреля 2023
Приймала один раз , був стан сп’яніння все крутилося , більше не приймала
І взагалі при безсонні і тривозі я б її не пила , є інші варіанти
Само_достаточная
• 07 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
Дякую за відповідь. Наприклад про які інші препарати ви знаєте ? Я вже третій препарат пробую, інші не підходять тому лікар призначає а я або приймаю або мучуся далі
Гладиолус• 07 апреля 2023
Я пила Тритикко и Лирику. Тритикко мне как и Вам не помог, от Лирики хорошо спала, побочек не было никаких.
Само_достаточная
• 07 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
Дякую вам ща відповідь, дуже корисно
Само_достаточная
• 07 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
Підкажіть як довго приймали препарат та яке дозування у вас?
ЗавЛабСнаб• 07 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Приймала лірику,через 2-3 дні легке головокружіння проходить, допомогла.
Гладиолус• 07 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Тритикко принимала более 6 месяцев, врач говорила, что эффект накопительный и надо продолжать пить, а Лирику пила около месяца, по дозировке не подскажу-не помню.
Твоя космішна• 07 апреля 2023
Я пила от болей,нормально все,первый день немножко сонливость была,а так больше ничего.бросила одним днем,синдрома отмены не было,пила почти 2 года
Розумна Губка• 07 апреля 2023
Приймаю вже 2 рік. Ніяких побічок нема.
Приймаю від безсоння і мігреней
Само_достаточная
• 07 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Приймаю вже 2 рік. Ніяких побічок нема.
Приймаю від безсоння і мігреней
Другий рік? Це як на мене забагато, а чи є варіант якось вже відійти від препаратів? Безсоння повертається ?