Карамелька• 07 апреля 2023
Дівчата подивіться, хто може, на таро
Чи сумує мужчина? Чи вийде на зв´язок перший? Як взагалі ставиться до мене?
Карамелька
• 07 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Сьогодні велике свято, Благовіщення, не займайтеся дурницями.
Це все забобони. Подивіться тарологів на ютубі чи в тік тоці.
МЕСТО_Встречи• 07 апреля 2023
Ответ дляКарамелька
Ви не вірите в Бога, зате авторитет тарологи на ютубі? Всяка ворожба гріх
Карамелька
• 07 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не вірю в Бога. В мене своя віра
МЕСТО_Встречи• 07 апреля 2023
Ответ дляКарамелька
Не вірю в Бога. В мене своя віра
Ааааа, то ясно, а в таро вірите? Якщо так, то вірите в темні сили. Ваше право.
Карамелька
• 07 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А інші кажуть що це просто картинки🙄метафоричні
МЕСТО_Встречи• 07 апреля 2023
Ответ дляКарамелька
Звичайно) а хто вам скаже правду. Тут нещодавно була тема про наслідки цих картинок і тд. Навіть якщо ви не вірите в Бога, не займайтеся дурницями. Якщо любить, чи зацікавлений, то дасть вам про це знати. В чоловіків все просто. Захоче - знайде, приїде і тд. Ні - то йому і не треба. Це ясно в без ворожби.
Карамелька
• 07 апреля 2023
Ответ дляЖеняЕва
Я вам посмотрю. Но надо имена и даты рождения
Інна 11.06.88 та Руслан 25.09.85
Карамелька
• 07 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Выйдет скоро на связь. Хорошо относится.
А чому тоді так поводиться?
Руслан сейчас на общение не пойдет. Не хочет категорически. Отношения действительно разладились. Я бы сказала даже не трогайте его пока. Пока всё на паузе. Он будет всячески избегать с вами общения. Сейчас вы ему просто надоели. Ещё раз говорю не трогайте его ,ему самому надо успокоится ,переварить всё, созреть . На срок месяц посмотрела: шанс перемирия будет, скорее всего звонок. Сам. Отношения возобновятся ,как и раньше было.
Хотелось бы от вас получить ОС.
Карамелька
• 07 апреля 2023
Ответ дляЖеняЕва
Хотелось бы от вас получить ОС.
А чому розладились? Сварок не було. Мені іноді здається що він сам жалкує навіщо познайомився зі мною. Чому він на мене злий?
your style• 08 апреля 2023
скоро чекайте звстки від нього, а скоріш за все , він сам приїде. Авторитетна людина. Вас подавляє
Карамелька
• 08 апреля 2023
Ответ дляyour style
Дуже дякую!!!