Мама Чели• 10 апреля 2023
Город Хмельницкий - какие плюсы/минусы в городе?
Кто там живет сейчас? Сильно ли поменялся город, была ещё 20 лет назад там. Хочу открыть небольшой бизнес. Как там с покупательной способностью ?
Мама Чели
• 10 апреля 2023
Ответ дляволосатое стекло
А якого бізнесу ще там не вистачає?
Небольшой магазин выпечки, хлеба
волосатое стекло• 10 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
Небольшой магазин выпечки, хлеба
Місто змінилося за 20 років. Стало більш доглянутим, відбуваються цікаві івенти, події, майстер класи, особливого нового подиху надали переселенці.
Базар потихеньку вмирає, пройщли ті часи коли кіоск з металу на золотій алеї коштував дороже 1к квартири.
Багато закладівхарчування, кофе, кавярень, кондитерських.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
Небольшой магазин выпечки, хлеба
Поближче к вещевым открывайте, торгаши и покупатели шмоток проходя мимо вас имеют в кармане денежку.
Только смотриье, чтоб в радиусе 50 м никакой булочной другой не было
Тішуся неперетішуся• 10 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
Небольшой магазин выпечки, хлеба
Можете відкривати біля дому є така невелика пекарня-черга постійно.
Зараз відкриватимуть ще одну пекарню
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Ну, перейшли деякі на поштові пересилки, купили власні магазини чи оптові бази, але проганяти через себе велику кількість одягу місто продовжує.
І там значно дешевше коштує одяг, взяття, хустки свічки і не лише, ніж в сусідніх містах
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Зараз відкриватимуть ще одну пекарню
Автор сказала магазин а не пекарню...
волосатое стекло• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Так, розвиток всяких НП зіграло велику роль. Я ж кажу про юазар..Але ті ж білоруси вже не їздять. Та й у наших грошей меньше, Люди бояться витрачати .
А так да, місто бізнесу, малих підприємців. Хто як може так і крутиться
Тішуся неперетішуся• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Автор сказала магазин а не пекарню...
Якщо хліб не свій,то немає сенсу.
На кожному кроці нормальні магазини та супермаркети з величезним вибором.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Якщо хліб не свій,то немає сенсу.
А ще не дадуть їй ціни такої гарної, як мережі, а на 50 коп, а то й 1 грн
більше. І як раз оренду, світло, пакети, ФОП заплатила, і що лишилось? Небагато. І як раз ці копійки, на які її прижме виробник (а не дай бог ще не виробник, а оті на бусіках, що розвозять і теж хочуть щось заробити) - це як раз і є та грань між ’самозайнята’ і ’норм заробляю’
Тішуся неперетішуся• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Це 1000 проц,хліб 23 грн
На нормальну суму там потрібно хз скільки буханок продати
бЭйбА• 10 апреля 2023
Жила 2 міс в тихому Хмельницькому. Через кожних три зупинки ’витребеньки від куми’ там і хліб ,і булочки і тістечка. Ароматно і смачно. Якщо самі не печете - сенсу нема.
Читаю по вечерам• 11 апреля 2023
З приводу ’как там с покупательной способностью’.
Дешевизна одягу (не лише на базарах) звільняє людям частину грошей і вони можуть на них щось купити. Це плюс.
Але це місто, де просто не заведено завищувати ціни на будь що.Просто смачну булочку за 40 грн там як в Києві чи Львові навряд чи братимуть.