Хто був там чи живе? Питання чи є в місті або на вокзалі камери схову? І ще...чи є освітлення вуличне зараз, особливо вечірній замок?
Напишу універсальну пораду.
У Нової пошти є послуга зберігання. Ми користуємося. Це віддати у відділенні і там само забрати.
Відділень НП чимало по країні.
Свого часу саме у Кам´янці-Подільському шукали по всьому вокзалу співробітників камери схову, бо до потягу залишалося 20 хвилин, а їх на роботі не було.
А на НП завжди хтось є.
Відділень НП чимало по країні.
А на НП завжди хтось є.