Так склались обставини, що вагітною я нервувала від постійних тривог та бігала в укриття, була в пологовому під час атак по країні (якраз в той тиждень прилетіло в пологовий у Херсоні😭), від Кесаревого відходила довго, народила на місяць раніше і дитина не набирала вагу, ми 8 днів були в пологовому… і тепер маю страхи. Боюся сама залишатися вдома з дитиною. Мені потрібен психолог чи заспокійливі? Але я на ГВ, не все ж можна 🤷♀️
Помеха справа• 11 апреля 2023
Занимаетесь поточными вопросами. Прогулки, купание…. Или ребенок спит все время?
Бюст Березуцкого• 11 апреля 2023
Я знаю о чем вы. У меня было так, что я боялась оставаться одна с ребенком первое время.
У меня была прекрасная беременность и роды ( до войны ) . Но родился на 35 неделе. Лежал в кювез.
Я первые дни дома даже боялась взять ребенка. Боялась навредить, боялась , что ему будет плохо, а я не пойму и не смогу помочь ему.
Прошло постепенно, когда видела, что ребенок развивается нормально, что я стала лучше его понимать .
Но у меня не получилось ГВ. От этого у меня тоже был комплекс вины.
Ничего не пила, про послеродовую дпрессию тогда не знала, а это были именно ее проявления.
Потому что постоянно плакала, корила себя, испытывала вину перед ребенком ...
Ответ дляБюст Березуцкого
Ооо, так. Перші два місяці плакала цілими днями. Дякую за коментар 🙏🏻
НЛОша• 11 апреля 2023
Зверніться до лікаря. Насправді дозволених препаратів набагато більше, ніж здається. У мене теж на місяць раньше народилась дитина, 2 тижні в пологовому, погано їв, не давалось ГВ. Мені пощастило з моральним станом, ніякої депресії. Але я добре пам´ятаю, як було важко фізично. Не терпіть, дитині то не на користь.