Для драки• 11 апреля 2023

Как Вам внешний вид

Что бы поменяли? Как думаете сколько лет? Какие эмоции глядя на фото?
Не кую, не мелю• 11 апреля 2023
Милая, симпатичная девочка, именно девочка - это в первые секунды, но потом морщины у глаз и явно далеко не девочка. Родинки, даже яркая помада не так бросается в глаза. Но все равно яркая женщина.
Муркамурковна• 11 апреля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А що в нем не так з ставленням до себе?
як би воно було ок
то цього б питання дурного не було
якщо я себе люблю, ціню і поважаю то думка навколишніх обозльонних женщін мене б не цікавила зовсім
ВыФсеВрете• 11 апреля 2023
Ответ дляМуркамурковна
як би воно було ок
то цього б питання дурного не було
Це Ви маєте на увазі, що вона тему цю створила про себе и хоче мненія? Може ій скучно і все?
Язвочка• 11 апреля 2023
Вульгарная
Муркамурковна• 11 апреля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
скучно?) то треба шо б добрі жіночки на головугіменця налили?) мазо?
ВыФсеВрете• 11 апреля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну да, тут можуть обкакати
Каяспер• 11 апреля 2023
Ответ дляДля драки
Все)
ринопластика в першу чергу
Муркамурковна• 11 апреля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ну да, тут можуть обкакати
не можуть
а вже , а ще не вечір
Я_канеша_извиняюсь• 11 апреля 2023
Помада помягче,в остальном мне не нравится.Вы индивидуальная
Воздух в банке• 11 апреля 2023
На первый взгляд кажется, что молодая, но морщины выдают. Лет 38+-
Оцененная• 11 апреля 2023
Тітка-квітка
bilochko• 11 апреля 2023
Автор, на фото є фільтри?
Повітруля• 11 апреля 2023
Тут все королевы красоты сидят 😄
bilochko• 11 апреля 2023
Мені здається, ваш імідж не відповідає внутрішньому світу, відчувається якась дисгармонія. Але я навіть не можу пояснити, що треба змінити
Заздрість то погано• 11 апреля 2023
Милая девушка, до 30 лет. Ничего бы не меняла
Помаранчова душа• 11 апреля 2023
Не красивая
60 метрів сметани• 11 апреля 2023
Нормальна дівчина.
Булькаю• 11 апреля 2023
Довольно приятная внешность
Автор, вы родом из небольшого города?
Реально интересно
автор Для драки • 11 апреля 2023
Ответ дляБулькаю
Довольно приятная внешность
Автор, вы родом из небольшого города?
Реально интересно
Киев
ГЛЮкоза• 11 апреля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Без образ, суб‘єктивна думка
Видалила б ці три родимки, ( якщо це прищі і не вдалий період, то це ок)
Під розтікшоюся помадою не видно самих губ, але здаються для вашого обличчя маленькими, я б 0,5 вколола
І теж не ображайтесь, ніс величенької картоплиною, я б і свій поменьше зробила
А так звичайна жіночка, і як ви задоволені собою шліть всіх і мене)))
Волосы с одной стороны прилегают больше просто.
Два-три тижні і фсьо• 11 апреля 2023
Как Дрю Берримор в молодости) только нос вайвай) 32?