Сито для думок• 12 апреля 2023

Здираю собі шкіру. Що робити. Невроз? Психоз?пи&до&???

Я не жартую
Ладно, обдираю кутикулу на пальцях рук. Ок. Це не смертельна біда. Але я ще й знімаю шкіру з стоп. Я знаходжу краєчок якийсь, і деру. На наступний день края сохнуть, мені є де зачепитись, і ще деру. І так далі, сніжний ком. Вже не можу! І скоро літо! Вибачте ща бридку тему.
Леди Г• 12 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
Я не хочу це же ть взагалі
Больною на голову себе не відчуваю - весела і +- врівноважена, поки не взбісять
Ну і не парьтесь. Я все життя так роблю і норм.
автор Сито для думок • 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Моя вам порада наростіть. Дитині це не зашкодить, я ж якось з двома з нігтями впоралась і ви зможете. А от дерти асе перестанете. Це вам з власного досвіду кажу. Рік ходила без нігтів, дерла все, що могла. Не витримала зробила гельлак і ось я вже другий місяць нормальна людина))
А що стримує при гель лаку??
Файна цьоця• 12 апреля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
А це як пов´язано?
Витамин А отвечает за упругость кожи. Поэтому и кутикула трескается и на ногах облазит. То что обрывает может и нервное .
автор Сито для думок • 12 апреля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Вы спите достаточно, отдыхаете ?Тревожная нервозная мама? Невроз у вас, постоянный стрес. Может пройти если убрать источник, подумайте что это или кто
Та просто подобається. Хз
Бо ясно що сплю мало, маленька дитина. Ну чооловік тоже - всяке буває.
Но я зі школи деру
автор Сито для думок • 12 апреля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Треба знач здать аналіз
Бо наскільки я щнаю віт А серйозний, щоб на авось приймать
Викачую яйцями• 12 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
А що стримує при гель лаку??
Нігті тупі, ними нічого підцепити неможна, щоб дерти. Повірте, у мене ця проблема з дитинства, рятують тільки нарощені нігті. Я багато років не знімала покриття, вже й забула як це все дерти, а потім війна, не до нігтів було, зняла і все рочалося знову. Рік намагалася з цим боротися контролювати себе, все марно. Тепер знов все ок))
Файна цьоця• 12 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
Треба знач здать аналіз
У моей дочери кожа на ногах облазила, я не завала ей анализ. Кутикулу можно и по др восстановить но много крема нужно и часто мазать, пододвигать постоянно не поднимая.
автор Сито для думок • 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Капец)))))
Знач гель
Ну або гіпс. Загіпсувать взагалі пальці рук. Економ варіант
Тантрический кекс• 12 апреля 2023
а если педикюр и идеально гладкая кожа, тоже будете искать, что зацепить и содрать?
автор Сито для думок • 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Рецидив драння прям)
Викачую яйцями• 12 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
Капец)))))
Знач гель
Нє ну з гіпсом з дитиною важче справлятись, ніж з гелем)), а там дивіться самі
Викачую яйцями• 12 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Искать не нужно, оно само находиться)) Идеальной кожи не бывает, вам просто не понять и слава Богу.
автор Сито для думок • 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Ще буває вавку в волоссі находила. І місяцями не давала їй зажить
автор Сито для думок • 12 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Та поки пів-дея ідеальне, то ні. А на вечір як є настрій, то вже можна і нашупать бліна. Умовно. Як тільки - так і одразу!(
Тантрический кекс• 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
с чего вы взяли, что не понять?
я тоже обдираю на пятках, но только если очень долго не терла пемзой. но не до ран и ’больно ходить’, и не постоянно.
поэтому и спрашиваю, если сделать педикюр, руки тоже ищут, что и где содрать?
тогда да, это тревожность, нервозность и ещё хрен знает что до кучи.
Викачую яйцями• 12 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
Я все це знаю)) Просто скористайтесь моєю порадою, ще можно біфрен попить, але манікюр допомагає краще))
Викачую яйцями• 12 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
с чего вы взяли, что не понять?
Про пятки не знаю, мне такое и в голову не приходило (спасибо автору подала идею)), а вот сделать идеально гладкую кутикулу не получается, всегда найдется за что зацепить. Голова тоже страдает))
Синиця у спідниці• 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
О, біфрен - хороша штука. Я от на днях дві капсули випила. Вийшла на вулицю, а там всі люди такі красиві, такі красиві. І чоловіки, і жінки, і діти
Думаю, його можна було б видавать совєтчицям в темах ´оцініть зовнішність по фото´ ))
Червона ікорка• 12 апреля 2023
О! Я так на спине и руках, если прыщики есть деру, и на голове ранки разчесываю...ничего не могу с собой поделать. Кстати, о ногтях вам дело пишут, нарощенные ногти не такие тонкие, у меня много лет были-ничего не драла себе. Война началась, ногти сняла и больше не делала и уже год не могу с собой справиться
Викачую яйцями• 12 апреля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ви навіть не уявляєте наскільки хороша, я купу болячок ним вилікувала)) Рік по лікарях ходила, лікувала хронічний цистіт, а виявилося, що пара таблеток біфрену і його як не було))
Викачую яйцями• 12 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Вот и у меня так, не выдержала пошла сделала и я опять нормальный человек с неразодранной кутикулой))
мимАпроходила• 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Підтримую. Гель лак та педикюр- і вже давно нічого не здираю. Незручно та й жаль псувати результат, бо хочеться, щоб красиво було.
Синиця у спідниці• 12 апреля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
О, нейрогенний сечовий. У мого чоловіка таке. Добре, що ви його одразу на старті пролікували. Бо в мого воно увійшло в хроніку і навіть антидепресанти не беруть. Теж роками лікували антибіотиками цистит.
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Це свого роду аутоагресія, таке знаю буває у дітей з синдромом дефіциту уваги, можливо він і у вас є.
Нехай щастить• 13 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
Я не хочу це же ть взагалі
Знаете, в чем парадокс? Ни один психически больной не считает себя больным. У них всё прекрасно. Даже у шизофренников.
У Вас проблема, но Вы стали в позу страуса.
автор Сито для думок • 13 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить
Я при бажанні в принципі можу зтриматися. Псіхи ж взагалі мабуть ніколи не можуть? Сподіваюся
МастерЮля• 13 апреля 2023
Я так собі плечі і декольте роздерла😔. Жах. Нерви. Коли зайнята, або літом якось ще себе стримую, зима, светри, нерви, і жах.