Мати драконів• Изменено вчера в 10:38

Хейт застрявших в ОАЭ, на Востоке - в чем прикол?

В инсту, тик-ток хоть не заходи. Наши люди, украинцы, снимают видео, что они застряли семьями на отдыхе (кто в Тае, кто в Шри, кто в Эмиратах), что авиакомпании морозятся, никаких возвратов денег либо альтернативных маршрутов полетов не предлагают, а в комментариях просто бездны ада.

- а вот нефиг было шастать, от войны они устали, отдохнуть решили, хаха
- бедненькие, как же вы это переживете, всем Краматорском за вас волнуемся
- бабки есть на отпуск - найдете и на билеты, или может вам задонатить?

Что с нами случилось? Почему мы так реагируем?
Апель-синка• вчера в 12:43
Ответ дляТворю чудеса
Українець українця зʼїсти готовий , але вічно їх навколо всі інші народи не люблять , як ніби українці люблять один одного
Я например за людей типа Жули ’очень рада’. На ворованные и укр.деньги недвиги в Дубаях накупили, а теперь как мы, в убежищах сидят, а не на пляже. Шминдич туда же. Желаю, чтоб ему прямо в лоб прилетело дроном, будет отличный бумеранг.
За простых людей не рада, кто застрял и не может попасть домой.
ТА7НЯ7• вчера в 12:46
Ответ дляКуда_бежать
Она должна лететь на отдых, который не понятен состоится ли вообще
Не додумывайте то чего нет.
Куда? Есть возможность отменить?
tereska• вчера в 12:48
Ответ дляЗдохниПуйло
Щось я не бачу жодного посту від вас із співчуттям українцям в Україні. Де ваша емпатія, чи вам за розвлєкухами не до цього було, а сьогодні печалька, закрито все, вирішили, що вас мають підтримати
Та ні, розвлєкухі то у вас, ми допомагаємо та донатимо регулярно, ви навіть не уявляєте ті масштаби, а ви лише триндіти будете про свій патріотизм та співчуття.
Люди, алгоритм для вас: відфільтрувати повідомлення від мене та подивилися, що мені не потрібно ні співчуття, ні підтримки взагалі - я висвітлила ситуацію на даний момент по ОАЕ.
Війна на даний час не лише в Україні, погортайте новини чи як…
2410diana2410• вчера в 12:52
Потому что высирается в комментах под видео те, кого это бесит, остальные проходят мимо и ничего не пишут. Даже если недовольных только 1%, то он выскажется под таким видео и вам будет казаться, что это все такие
Natal_ka91• вчера в 13:19
Бо такий менталітет💁‍♀️
Sandr1n• вчера в 13:45
Ответ дляТворю чудеса
Власне світу теж пофіг скільки у вас буде світла наступної зими
Ну, від того, що ми будемо заздрити всьому світу, навряд він зміниться.
Sandr1n• вчера в 13:46
Ответ дляНамазюкана нішою
Какой там отдых может быть в этой пустыне с небоскребами
Думеєте, вони там у відрядженні?
tereska• вчера в 13:46
Радійте аноніми, які так ненавидять «зажратмх виїхавших, які обрали шлях спати в спокої» - лунає гучно робота ПВО, ми навіть не в Дубаях, а в Шарджі.
Дали команду підготувати «тривожний чемодан» та бути готовими до будь-яких подій…
Не чекаємо ні співчуття, ні підтримки - лише освітлюю події.
Трафік на кордон з Оманом та СА вже здоровенний.
Радійте, відкорковуйте шампаньське та радійте що ще комусь погано…
ПадаюВреверансах• вчера в 13:49
Ответ дляВишиванка
Вообще пофиг кто там и что. Свет уже второй день не выключают, вот это повод для радости
Оце жизнь, да?!
Куди там тим Таям
julia_kid• вчера в 14:07
Ой , зависть это плохо автор
Argesha• вчера в 14:16
Удалено администрацией...
Argesha• вчера в 14:18
Ответ дляНамазюкана нішою
Прекрасний. Я, наприклад, обожнюю сучасне будівництво, і отримую насолождення, відпочиваючи в заможних країнах.
Argesha• вчера в 14:21
Ответ дляtereska
Мої співчуття... Теж навесні планували в Дубай, добре, що не вспіли тур викупити... До речі, до останнього вибирали між ОАЕ і Бахрейном.
Атланта• вчера в 14:22
Ответ дляtereska
Україночки, вони такі ж україночки…
Кожна тема вже йде в паралель з висловом «Як гарно, що у сусіда корова здохла»… Уся суть, і це лише один із форумів, а що по іншим.
Закриті аеропорти до Пн середини дня.
Син повинен 9.03 заїхати, щоб не анулювалась віза і тут таке. Трохи паніки посіяно. Ніхто не очікував таких ударів, але слава усім богам, що було чим перехоплювати ті ракети та збивати безпілотники. Навіть в нас в Шарджі ті пожежні машини літали колонами((
Школи та вузи переведені на дистанційне навчання, туристичні місцевості та парки закриті, пляжі теж.
В аеропортах вчора була страшенна паніка, а це ще здоровенний транзитний хаб. Я думаю, що упорядкують та компенсують туристам усе витрачене, допоможуть розміститись, про це влада додатково повідомила.
Не радійте з горя інших, треба бути людяними до останнього!
Удалено администрацией...
Argesha• вчера в 14:24
Ответ дляЩебетуха
Протягом.
Украинка на словах.
Ты хоть язык бы выучила.
Добре, що ви вивчили.
Argesha• вчера в 14:25
Ответ дляЩебетуха
и что? мне не нужно писати мовою, щоб комусь доказати, що я люблю цю країну
А це якою мовою було взагалі?
tereska• вчера в 14:26
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Чого мені переживати, є сусідні країни, є гроші щоб оновити візу самостійно, є обліт та обʼїзд.
Чи не кожна мама переживає за своїх дітей, чи ви до них не відноситесь?
Argesha• вчера в 14:26
Ответ дляЩебетуха
Многие не смогли выехать. Например потому что такие как вы драпанули из самых безопасных мест первыми.
П´ятий рік вам вони виїхати не дають?
Соседка Маши• вчера в 14:28
Ответ дляВишиванка
Да и у нас тоже ( Днепр ), а вы где ?
Атланта• вчера в 14:29
Ответ дляtereska
Каждая мама переживает, но не каждая взывает к совести других мам из за одной вашей частной ситуации. Так что не пытайтесь лепить из себя моралистку. Мы не обязаны вас поддерживать.
tereska• вчера в 14:33
Ответ дляАтланта
Читаймо не по діагоналі мій пост 333 і обдумуємо та аналізуємо.
Мені ні ваша, ні жодна інша підтримка не потрібна і задарма!
Я ЛИШЕ ОСВІДЧУЮ ПОДІЇ, про які написано в стратпості.
Соседка Маши• вчера в 14:34
Ответ дляtereska
Вы там живете или на отдыхе ?
tereska• вчера в 14:36
Ответ дляСоседка Маши
Вы там живете или на отдыхе ?
Який відпочинок, ми працюємо тут вже 7 років поспіль. Слава усім богам, що ще є за які кошти відпочивати і ми обираємо інші країни, де можна відволіктись морально.
Атланта• вчера в 14:37
Ответ дляtereska
«Україночки, вони такі ж україночки…
Кожна тема вже йде в паралель з висловом «Як гарно, що у сусіда корова здохла»…

Закриті аеропорти до Пн середини дня.

Син повинен 9.03 заїхати…»

Вы думаете только о себе, но виноваты почему-то «украиночки»🤦🏽‍♀️
Соседка Маши• вчера в 14:37
Ответ дляtereska
Сочувствую, в плане пусть все пролетит мимо вас.
Круто, кем работаете ?
filafina• вчера в 15:19
Тю, так 3я мировая, в Украине строчки мемчики 🤪
нинель 1919• вчера в 16:09
я один раз выехала за веремя войны с дочерью и да в душе черными слезами умывалась,что пол рейса даже больше было мужиков, почему им можно мля..а моему зузьки(простолюдин второго сорта) поэтому и пишут коментарии ,что нас разделили на белых(выездных) и второй сорт в клетке
Taby• вчера в 16:19
Ответ дляМати драконів
Ну как-то не приходит в голову стебаться, понимая уровень доп.расходов и проблем, с которыми столкнутся люди.
Люди у нас и так были всегда из разряда, порадоваться если у соседа беда случилась и итп. А с войной совсем очерствели, полны злобы, ненависти, зависти и тп. Не все конечно, но много. На советчице это очень заметно- даже не безобидные темы куча хейта. Так что да, кому-то плохо, как в вашем фильме, другим радость.
mamaМия• вчера в 16:20
Ответ дляВишиванка
100000%
ЗдохниПуйло• вчера в 17:05
Пані Терезка, можете вернутися в Україну, тут тихо, спокійно, пожежні не їздять.