Сорока-ворона• Изменено вчера в 10:46

Є варіанти куди з Німеччини полетіти по ціні Єгипта?

Планували Єгипет у період 30 березня-15 квітня. Але у звʼязку з воєнними діями поблизу Єгипту туди вже летіти не ризикну.
Виліт з Німеччини.
Чи є якісь інші варіанти, щоб вкластись у суму не більш ніж 3 тис євро дорослий, підліток і дитина разом з перельотом і більш-менш теплим морем ?
Або краще перенести відпустку на літо і летіти на море в Європу?
Свідок Перемоги• вчера в 12:51
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але ’теплого моря’ як в запросі автора - на Тенеріфе не буде. Автор переносьте на літо якщо на тепле море. І тоді Іспаня материкова чи Балєари
А ви там були,що так стверджуєте?
Хтомолодець? Я!• вчера в 12:53
Ответ дляСвідок Перемоги
А ви там були,що так стверджуєте?
Ну звісно, чому б я стверджувала. Океан це не про ’тепле море’. За теплим морем на Майорку
Ворую вкусняшки• вчера в 12:55
Ответ дляСорока-ворона
Ми тут живемо
так у себя в райзебюро и спрашивайте
Магиня• вчера в 13:35
Два питання
На початку квітня в Єгипті вже жара?
Яка принципова різниця летіти з Німеччини чи з Польщі?
Допоможіть знайти• вчера в 13:43
Ответ дляНаливайКа
Мы перенесем на лето. Ну нафиг эти приколы. Застрять в аэропорту то еще удовольствие
+1, в начале июня в Испанию летим, а в августе рассматриваем Албанию
СпайдерВумен• вчера в 13:46
Ответ дляВорую вкусняшки
так у себя в райзебюро и спрашивайте
Это форум для беженок, такое впечатление,что тут одна Германия и Польша сидит
РокерША• вчера в 13:46
Ответ дляСорока-ворона
Ми тут живемо
Удалено администрацией...
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 13:51
Ответ дляРокерША
Удалено администрацией...
А це хто так вирішив?
Ви?
Мушу Вас розчарувати: Ви не маєте ніяких повноважень віддавати отакі накази )))).
І цей форум - не лише для тих, хто зараз в Україні, а для всіх українців, які наразі розкидані по всьому світу.
І які не стали чужими один одному, навіть якщо Ви вважаєте інакше.
РокерША• вчера в 13:55
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А це хто так вирішив?
Ви?
Вибачте, а ви хто? Патріотка з-за бугра?
Давно з України виїхали?
Добра всем!• вчера в 13:56
Ответ дляСорока-ворона
Дякую за пораду, підкажіть, будь ласка, влітку там тепла вода? Можливо порадите готелі, де зупинялись? Чи Ви їздите без ночівлі ?
Берём апартаменты во Фридрихсхафене. Вода тёплая. Много ездим по побережью, можно на полдня мотнуться в Австрию или Швейцарию.
Мастер Пис• вчера в 14:04
Ответ дляРокерША
Удалено администрацией...
Телепузик• вчера в 14:40
Ответ дляЗабрызжу ядом
В Марокко для украинцев виза нужна, и по слухам, не очень они хотят её давать. А вот рашистов принимают без виз
А почему так, интересно? У них есть раша тв?
Свідок Перемоги• вчера в 14:59
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я була в листопаді минулого року ,всі купались
Хтомолодець? Я!• вчера в 15:10
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну звісно хтось купається, мені було холодно. Діти до синіх губ, так купались. На мою думку це все ж таки не «тепле море», якого я ярий поціновувач 😃
мегамоСГ• вчера в 16:00
Ответ дляТурагенція Tourdream
Автор, якщо з Вашого міста не дуже далеко їхати до Польщі, то придивиться до турів звідти. Ціни часто набагато привабливіше, ніж з Німеччини. У нас так туристи, хто мешкають у Німеччині ближче до польського кордону, літають, з Варшави, Зеленої гури, Вроцлава.
З Варшави, наприклад, Кабо Верде часто по приємній вартості. Там гарні готелі на ’все включено’, теплий океан, та летіти відносно не довго, 7 годин.
А это они сами отдых организовывают или, через агенство?
Борщик• вчера в 16:15
Ответ дляСорока-ворона
Думаєте я з виплат збираюсь на море?
У мене для Вас новини: дехто з українців в Німеччині працює.
Ви гидка. Я теж живу в Німеччині і теж працюю. Але питати на українському форумі, у людей, над головами яких літають ракети та дрони, де відпочивати, то дно
Українська зірочка• вчера в 16:36
Ответ дляСорока-ворона
Зараз я розглядаю не лише Європу, але розумію, що на наш бюджет на тепле море варіанти обмежені.
Виключно Європа то вже варіант на літо.
кабо верде, но там проблема с едой и водой, многие подхватывают бактериальные инфекции. надо очень аккуратно (погуглите). по бюджету тоже самое примерно.
Турагенція Tourdream• вчера в 16:51
Ответ длямегамоСГ
Я имела ввиду своих клиентов, через нас бронируют, через украинское агентство. Пакетные туры, с вылетом из Польши.
Поторописька• вчера в 16:53
Мы летим в Анталию)
Турагенція Tourdream• вчера в 17:02
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я только в начале января была на Кабо Верде, объездила весь остров Сал, где-то 15-16 отелей посетила. Хочу отметить, там довольно чисто. Особенно если сравнивать с некоторыми локациями в Египте. Вообще чувствуется след португальцев, очень все цивильно, кухня отличная даже в довольно простых отелях. По-поводу употребления воды из-под крана предупреждали, что она может иметь привкус, т.к. это опресненная вода. Но так чтобы категорически запрещать ее употребление, как в Египте, такого не было.
З понеділка на дієті• вчера в 17:08
Ответ дляСорока-ворона
Ми тут живемо
То чого на наш форум приперлись? Запитуйте на своїх форумах.
Українська зірочка• вчера в 17:31
Ответ дляТурагенція Tourdream
основные риски — кишечные инфекции, особенно Shigella и Salmonella - в Египте этого нет. и там не то что воду из под крана, там лед не рекомендуют употреблять, так как он из, наверное, их воды из-под крана.
sur_sur• вчера в 18:21
Ответ дляСпайдерВумен
Летіти на море в Європу це як?
В Одесу летіть ,теж Європа
А якими авіалініями краще?
Мені, правда, з Києва,
але хочеться вже літаком)
sur_sur• вчера в 18:30
Ответ дляМальдивирую
Но это море холодное, а на берегу то жарко летом
Хай би навпаки)
Чу Ча• вчера в 18:35
Ответ дляСорока-ворона
Виключно Європа то вже варіант на літо.
Ми в Португалію в Лісабон літали в січні з Берліна. Там гарно,океан., і набагато тепліше ніж в Німеччині.Можна в квітні і покупатися)
Свідок Перемоги• вчера в 20:45
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так воду не з крана потрібно пити,а купувати в супермаркеті
Свідок Перемоги• вчера в 20:46
Ответ дляЧу Ча
Майдера ,як варіант
Sagittarian• вчера в 21:49
Ответ дляСвідок Перемоги
Майдера ,як варіант
Мадейра прекрасна, але пляжний відпочинок там такий собі. Porto Santo - це острів близько до Мадейри, літають літаки або паром. От там 9 км золотих пляжів. Можна поєднати і буде супер.
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Виключно Європа то вже варіант на літо.
Тенеріфе
Федорино Горе• 1 час назад
На пасхальні канікули, коли все злітає в ціні, летіти на море...автор, навчіть мене. Бо ми двоє працюємо з зп ну точно середнього рівня, а море на Пасху навіть не розглядаємо.