ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 апреля 2023
На який день ігнору його можна викреслювати зі свого життя?
Зустрічались 10 місяців. Спочатку (ну, як годиться) любюю-нємогу, потім інтервал між дзвінками і повідомленнями, і зустрічами все більший і більший. Я казала, що це для мене важливо, не довжелезні розмови, вони напрягають, привіт-як справи-цілую, цього достатньо.... не почув. Пропав на тиждень, на останній дзвінок не відповіла, передзвонювати не буду (ну поки що я так налаштована). Для себе поставила крапку. Намагаюсь бути сильною. Бувало у вас так?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 14 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Ого, Вам до психолога
Хотіла, не сподобалась ціна на психолога). Я краще на зсу відправлю, а з цим гівном розберусь сама)
Голова колгоспу• 14 апреля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ви молодець, він вас не вартий