Ms. Скромность• 16 апреля 2023

Чоловік і сайти знайомств

В шлюбі 10 років,є дитина ,кілька раз знаходила в чоловіка переписку на сайті знайомств ,клявся,що нічого не буде і більше не повториться,минулого тижня поїхали з дитиною на кілька днів з міста,приїжджаю додому і знову в чоловіка весь телефон забитий переписками,пише ,що готовий вже зустрітися,і дає свій номер телефону,я так розумію,що це зрада,хоча він дальше клянеться,що не зраджує,цікавить думка з сторони,про себе,фінансово повністю не залежу від нього,свій бізнес ,житло і машина,не страшна,доглядаю за собою,секс через день,а інколи і частіше,я просто не розумію,що йому там потрібно
Оно само купилось• 16 апреля 2023
Ну вы же сами видите, какое он г.вно

Чавонадо• 16 апреля 2023
Просто ему с вами скучно. Я так начала сидеть на сз, когда внимания мужа не хватало и перед тем, как разошлись. Это начало конца
Мама девчонок• 16 апреля 2023
Автор, що Вас тримає з ним поряд? Ну реально ж це просто треш.
Наполеон Бонапарт• 16 апреля 2023
Мой бывший муж мне изменил с теткой из СЗ и заделал ей ребенка. Я узнала случайно и выгнала.
КаваЗМолоком• 16 апреля 2023
А вам він взагалі нащо? Тато з нього певно такий собі як і чоловік
Бавовна• 16 апреля 2023
это зависимость(( даже ,если по реальным свиданкам не бегает,он таким образом самоутверждается
Дон Пэдро• 16 апреля 2023
Найдите норм мужика
Море_море_я_скучаю• 16 апреля 2023
Все в житті є в нього. Хочеться драйву і екстриму, а простішими словами - проблем на свою голову. Думаю - так, це початок кінця.
автор Ms. Скромность • 16 апреля 2023
Ответ дляМама девчонок
Кожного разу коли я ловлю його на переписках,він починає мене звинувачувати,запевняє,що ні в чому не винен,а я сама все собі придумую,а він просто так туди заходить,і знаєте,в мене вже в голові відклалось напевне,що так і є,але після останнього разу ,коли ми з малим ,тільки виїхали з міста,а він вже домовлявся про зустріч і роздавав там свій номер телефону,я наче прозріла

Лунтик-паунтик• 16 апреля 2023
Просто втомився від сірої буденності з вами і хоче чогось нового.
Це нормальна поведінка для нормального чоловіка
Мама девчонок• 16 апреля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
У Вас якесь дивне уявлення про нормальність.
Оно само купилось• 16 апреля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
ДваДваВісім• 16 апреля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Це нормально? Дивно. Ваш теж так відпочиває від Вас?
Мама девчонок• 16 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Автор, щиро бажаю Вам розірвати стосунки з цим непорозумінням, якого називаєте чоловіком і побудувати здорові відносини з адекватним партнером у майбутньому!
автор Ms. Скромность • 16 апреля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Для мене це не нормально
KROX@• 16 апреля 2023
Это не нормально.Я встречалась и узнала , что сидит на СЗ, заблокировала и рассталась.А у Вас муж.
Alianna88• 16 апреля 2023
Нема різниця як ви виглядаєте і як за собою доглядаєте,якщо поряд з вами мудак.
Єдине що я можу порадити збоку - зареєструвати лівий профіль і прийти до нього на зустріч щоб уже точно не міг відкрутитись
Головний кошак• 16 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Те что только самоутверждаются годами ведут переписки, а не дают свой номер. Этот или дурачок или не дорожит своей семьёй, а может и то и другое. Умный себя так вести не будет.
Головний кошак• 16 апреля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вы чоловік? Или ваш тоже сразу по другим женщинам как только вы из дома выходите?

Відповів всім• 16 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
Ой, да не стоит он таких усилий. Просто послать мудилу быстрее будет, все равно этим все закончится.
ИзЮмрудная• 16 апреля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Та кобель просто, гнать такого сраной метлой под зад.
Недостоин он семьи и нормальных отношений.
Лунтик-паунтик• 17 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Нет такого мужа, который не мечтал бы хоть на час стать холостяком
— Бриллиантовая рука,
ИзЮмрудная• 17 апреля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
— Бриллиантовая рука,
На дебилов не равняемся.