Оно само купилось• 18 апреля 2023

Навчіть, що робити з цими штуками на орхідеї

Добрий ранок
На орхідеї виросли оці штуки. Як з ними діяти?
Тюрюнь_Тюнь• 18 апреля 2023
Це дітка. Відсадити окремо

жінка незаміжня• 18 апреля 2023
Відрізати обережно і посадити в окремі горщики.
автор Оно само купилось • 18 апреля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
В якому місці різати????
жінка незаміжня• 18 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
В якому місці різати????
Між стеблом матері і листям/корінням дєтки.
Мона_Лиса• 18 апреля 2023
Ще зарано їх трогати,хай ще ростуть,хочь ще один бо два корінці, потім з частинкою стовбура відрізати та пересадити окремо
Душа компанії• 18 апреля 2023
Поздравляю, у вас детка)
Будет новая орхидейка)
Ответ дляжінка незаміжня
Що садити, рці штуки це куда їх? Це корні чи це кіітки? Бо вони трохи рожеві а орхідея як раз рожева
База_птеродактилей• 18 апреля 2023
У меня орхидея два раза отращивала деток , перед тем как завяла(
По существу, ножом обрезать между стеблем мамы и деткой , не повредив корни и в горшочек маленький
Пошаманю• 18 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
это корни новых растений, но пока не отрезайте, они еще подрастут и тогда

КокошинЭль• 18 апреля 2023
Можете отрезать, это же уже отцвела она? А можете и оставить, она и так будет расти, у меня одна сидит так на маме, цветет уже
жінка незаміжня• 18 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Ответ дляМона_Лиса
Вирізати типу як фрагмент з того стебла? А і знизу і зверху відрізать?
Ответ дляБаза_птеродактилей
Верхнюю часть стебля тоже отрезать?
Ответ дляПошаманю
Дв, читала что 4 надо
Просто я не была уверена что это именно детка)
сЛАдКОежКА• 18 апреля 2023
Подивіться в ютюбі , там до корінців здається потрібно примотати почву, щоб вона прижилась, потім вже відділяти.
Але красота!
Мона_Лиса• 18 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Відрізати так щоб не нашкодити дитині.
Я відрізаю зі стеблом на якому сидить дітка , десь по 2 см з кожного боку ( зверху та знизу)
Наполеон Бонапарт• 18 апреля 2023
я свої не чіпала поки кіт не звалив і вони не відломались.
на орхідеї виросло дві таких дітки, і коли мама і дітки цвіли то було дуже гарно, від 6 до 8 цвітоносів густо всипаних квітами, дуже мені подобалось.
роки три точно вони так і провисіли на мамі
tori35• 18 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
То есть вы корни от цветов не можете отличить ?
Ответ дляtori35
Ну воеи виглядають не зовсім так, як коріння, те що в горшку
Тож з‘явились сумніви
Орхідея вперше. Трохи вона ж інакша, ніж інші , прості рослини

Я_канеша_извиняюсь• 18 апреля 2023
Это детки) пусть чуток подрастут и в отдельный горшок))