Я шалунья• 18 апреля 2023
Підкажіть, для того щоб розписатись, обов´язково повинні бути свідки?
Пацан к успеху шел• 18 апреля 2023
Ні, я з чоловіком розписувались удвох. Все, більше нікого не було.
Ермолайчик• 18 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Потрібно засвідчити підпис.
Це вказано в ЦК України.
Як засвідчити??? Де ставлять підпис свідки якщо навіть вони присутні???
Санта Барбара• 18 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Потрібно засвідчити підпис.
Це вказано в ЦК України.
аби не мовчки
Для драки• 18 апреля 2023
Нет, расписывают без торжества прям кабинете и свидетели не нужны. Да и если типа торжество тоже не нужны. Когда-то надо было справку взять в ЗАГСе, торчала там часа 3. И со свидетелями приходили и без.
Оябунчик• 18 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Потрібно засвідчити підпис.
Це вказано в ЦК України.
Глупости. У нас не было свидетелей. Вообще расписывались тупо в кабинете. Пришли, подпись поставили и вперед
Прилипало• 18 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Потрібно засвідчити підпис.
Це вказано в ЦК України.
ага, а ще свідки несуть відповідальність за те, що шлюб розпався