Сиреневенькая• 21 апреля 2023
Давайте хвастатися обновками!
Косметика, догляд, одежа, прикраси - діліться, що останнім часом купили саме собі і тепер тішитеся☺️ В мене ось: півроку хотіла, та жаба душила, але на днях знайшла в магазині по більш адекватній ціні, ніж всюди і таки купила. Рада! Доглядає за губами і виглядає - просто мрія, ну нема для мене йому аналогів (хоча мала купу різних блисків і олійок)
бЭйбА• 22 апреля 2023
Завжди мало• 22 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Еще футболки и шорты, фоток нет
Очень клевые, дайте наводку, где брали?
Редисочка• 22 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Бокс супер . Хоть я к косметика равнодушна еще и крид май лав , какая стоимость не подскажете ?
3500 на первый взгляд дороговато, но там наполнение офигенное, одни только тревел версии духов около того стоят, еще и уход в маленьких баночках, удобно в дорогу брать и кожаный чехол. Зайдите гляньте, там подробное описание всех составляющих бокса
olgabaluta• 22 апреля 2023
Ответ дляДевальвация
любите тыкать брэээнды везде
считаете себя лучше других благодаря этому?
Да, человек, который носит дорогие вещи - лучше других. Как минимум, он - богаче, и это - прекрасно.
Ухахайкина• 22 апреля 2023
Ответ дляdiana2201
Внимательно читайте описание , а то выше думают , что там полноразмерный флакон духов Крид, а это сменный футляр
Да, я поняла, что это футляр. Меня помада заинтересовала и Флёр наркотик хотела попробовать
Накладні мюслі• 22 апреля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Дівчата, ці кроси також немодні?
Мені такі більше всього подобаються
Не брати?
Мені такі більше всього подобаються
Не брати?
Классика
к.Буланова• 22 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Хм, интересная логика, вы не встречали людей, которым вещи(одежда, сумки и прочее) безразличны?)
Гл. Амурная• 22 апреля 2023
Я купила две наволочки 40 на 40 и нитки мулине. Хочу попробовать вышивать
olgabaluta• 22 апреля 2023
Ответ дляк.Буланова
Встречала, конечно! И это - нормально . Но если у человека есть дорогие брендовые вещи, это, как минимум, означает, что у него хороший доход. И он - лучше других, по крайней мере, с этой стороны.
Ответ дляStepa_nida
Так, пишу по черзі
1. В мене улюблених поки що немає, бо є лише спрей Moonlanding, прикольна штучка для прибирання пухнастості в сиру погоду, але він мені практично безкоштовно дістався для тестування.
З топу засобів від цієї марки, які в моєму вішлісті (дещо з цього я замовила, дещо спробую пізніше):
- Dallas спрей для обʼєму коренів
- Outer space лак для рухливої фіксації (в них є більш сильний, але отакий легенький насправді складніше знайти)
- лінійка BLEU спрей Lifestyler volume&texture spray - спрей з більш дорогої лінійки, відгуки ’вау’, в корені для обʼєму та по довжині для текстурування укладки. Я його замовила, буду порівнювати з люксовим Oribe.
- Balloon / Zigzag - з ’звичайної’ лінійки спреї для підняття коернів, поки різницю не розумію між ними
- Spiritualized - дуже незвичайна штучка, спрей-’сухий шампунь’, наноситься в сухий корінь і прогрівається феном. Тобто, сухий шампунь без пудри.
- Palm Spring - незмивний кондиціонер-мусс. Виробник вказує його як пре-шампунь, але стилісти по факту просто замість кондиціонування використовують на вимите волосся.
2. Так, купувала на сайті в США
3. Я не перевіряла доставку пряму в Україну, бо в моєму замовленні є спреї-аерозолі, буду везти через форвардера міст експресс морем.
- Dallas спрей для обʼєму коренів
2. Так, купувала на сайті в США
Дуже дякую за таку розгорнуту відповідь, буду також пробувати замовляти)
Stepa_nida• 22 апреля 2023
Ответ дляLusik 26
Прикуси Язика• 22 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Так. Бо в Європі в офіційних мережах начебто підробками не торгують
Ещё как торгуют. Сефора польская например.
Баба Йога• 22 апреля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А я купила плаття -льон, для чого і куди сама не знаю, просто захотілось платтячко
Дуже красива сукня.А де купували?
Вишиванка• 22 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
И вот еще нашла фотку в телефоне, может кто ищет. Купила в зал неделю назад на спортивной 100метровке. Очень удобные и на мой взгляд цена хорошая.
они суперские!! там подошва софт? это возле метро Святошино? где их там найти, есть какой нибудь ориентирчик? очень понравились
Kusalochka• 22 апреля 2023
Ответ дляВишиванка
Это индустриальный мост. Пума аутлет. Я в комментариях писала адрес
Вишиванка• 22 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
борщаговская 173/187, там много стоковых спортивных магазинов
спасибо огромное)) сейчас поеду
Допоможіть знайти• 22 апреля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Мене теж здивувало. Діліться секретом успєшного успєха.
Сдача квартир во Львове беженцам. И это не абстрактное обобщение. Были здесь темы от нее и о ней ))
olgabaluta• 22 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Свои квартиры запрещено сдавать? Наоборот, хорошо, что сдаёт беженцам, им же жить нужно где-то.
БезникаЯ• 22 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Дуже вам співчуваю, дійсно. Ми на роботі хлопцям скидаємось (пораненим в лікарню) переодично на поїсти, одяг.
Звичайно це справа кожного. Хтось хоче блиск купує, хтось хоче купляє їжу і несе в лікарню. Себе теж треба якось підтримати. Але от щоб на весь форум. Ну знову - кожному своє. Радійте за фірмовий блиск в автора, не буду заважати!
Удалено администрацией...
Форс мажор• 22 апреля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Меня порадовало, что вчера наконец-то полечила зубы
Долго на это настраивалась, да и денег не хватало
фото в студию))
БезникаЯ• 22 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
А мені такі як ви. Автор сидить за кордоном і купляє собі брендові речі. Щоб показати їх нам, які сидять в Україні (і донатять хлопцям), щоб ми за неї пораділи. Мені здається, трохи не на часі. Це моя думка.
Сиджу за кордоном , з останнього передали 50 спальників, 3 генератора і так по дріб’язку. Гардероб на весну вже майже обновила. Це має бути якось взаємопов’язано з вашою токсичністю?
Этожзвяздаяегообожаю• 22 апреля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я не хочу ничего, конечно, сказать, поскольку не знаю ни этих масел, ни магазина Друни. Но что точно - это то, что мы наперли из Испании (Тенерифе) кучу парфюмерии, которая продавалась там в нормальных приличных магазинах, а по факту оказалась ’ репликами’.
В магазині Друні як раз частенько можна натрапити на підробку. Знаючі іспанки не купують там косметику і парфуми. В Ель Корті ще ніколи не попадали на підробку, але і ціна там не маленька
всемВсёИмного• 22 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Очень клевые, дайте наводку, где брали?
Это зара
Електрохарчування• 22 апреля 2023
Ответ дляРедисочка
Сайт какой-то новый, может быть подделка?