Знаю бакси• 21 апреля 2023
Психіатр для військового, Київ
Після сходу з головою зовсім біда,дівчата,потрібен психіатр який знається на роботі з військовими, прошу рекомендацій
Спілий баклажан• 21 апреля 2023
Непогані відгуки про ’Лісова пісня’ (наче так називається. В Пущі Водиці знаходиться. Там цілий реаб.центр.
Знаю бакси
• 21 апреля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
дякую, реабілітаційний центр не підходить,нажаль,ротація ще декілька тижнів,мені потрібно десь проконсультувати його швидко,щоб був час скорегувати дозування,якщо будуть назначені препарати, бо ніхто взагалі не чухається, так і поїде назад на війну
Я_з_Франека• 22 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А проконсультироваться там?
Описать ситуацию, может они что-то или кого-то посоветуют