Угги_в_горошек• 23 апреля 2023

Відклеївся брекет

Я короче не зрозуміла нічого. Вчора вранці я прокинулась від того що я так сильно намагалася зімкнути щелепу, що аж боляче було і через сон я відчула наче щось хруснуло. Я злякалася, в темряві перемацала брекети, всі наче на місці. Вранці почистила, але нічого не замітила. Вже на ніч з зубною ниткою помітила що щось не так. І зрозуміла що відклеївся.
В мене надкусочні пломби , хіба якщо я сильно зімкнула щелепу воно могло відпасти? Бо і відпало впринципі на тому зубі де сама пломба.
І взагалі ви відчували як брекет відвалювався? Був хруст?
Бо я не зрозуміла -- чи це я щось їла і він відклеявся (тверде не їла) чи це через те, що у сні я змикала щелепу і може мені сонній тільки здалося що щось хруснуло?

Дякую за відповідь. ) питання може трохи дивні, але це просто вперше відпав брекет.
Смайликівна• 23 апреля 2023
Він просто так міг відклеїтися

Квітка папороті• 23 апреля 2023
А як давно вже у вас брекети? Бо я малому тільки вчора поставила і теж заглядаю цілий день чи все норм.
На привозе• 23 апреля 2023
Вас не предупреждали что ли, что это обычное дело, довольно часто отклеиваются?
автор Угги_в_горошек • 23 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
3 травня буде 3 місяця. .
автор Угги_в_горошек • 23 апреля 2023
Ответ дляНа привозе
Ні. Мені сказали стосовно їжі тільки, але просто так ні.
І ще, у вас відпадав брекет? Ви відчували якийсь хруст типу чи ні?

Ще всі 2.5місяці я прокидаюсь 3-4 р на тиждень від того, що я сильно змикаю щелепи..
На привозе• 23 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек

У ребенка отклеивался, не тогда, когда ела. Просто вдруг заметила
автор Угги_в_горошек • 23 апреля 2023
Ответ дляНа привозе
Дякую за відповідь)
Квітка папороті• 23 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
3 травня буде 3 місяця. .
Нас ортодонт попередила, що може й відклеїтись. Тоді потрібно звернутися до неї, щоб знову зафіксувати.
Фиона Шрековна• 23 апреля 2023
Так. Може і немомітно відклеїтись і з хрустом. Це моя хвора тема, постійно така фігня. Зі свого досвіду скажу, ще залежить від майстра, як клеїть, в якому місці і тд.